Autor Zpráva
čámrs
Profil *
Ahoj, hraju si s myšlenkou, že bych udělal www stránky sportovců. Něco podobného jako je zde. Návštěvník by měl možnost přidávat a editovat sportovce. U každého sportovce by byla galerie, životopis, dosavadní úspěchy atd. Myslíte, že je to dobrý nápad? Mám šanci se prosadit? A kdyby ano, je to dobré téma pro bakaláskou práci?
Mistr
Profil
čámrs
Návštěvník by měl možnost přidávat a editovat sportovce.
Čili wikipedie?

A kdyby ano, je to dobré téma pro bakaláskou práci?
To je spíš na posouzení toho, kdo Tě bakalářskou prací povede. Je fakt, že u nás na fakultě můžeš například připravovat webové stránky katedry fyziky v rámci bakalářské práce.
čámrs
Profil *
Jasně něco jako wikinpedie. Na bakalářku se zeptám ve škole, al e jdemi o to jestli se mám do toho vůbec pouštět, jestli se stránkami můžu prorazit a jestli to vůbec jeden člověk stihne udělat?
Mistr
Profil
čámrs
jestli se mám do toho vůbec pouštět, jestli se stránkami můžu prorazit a jestli to vůbec jeden člověk stihne udělat?
Tohe všechno Ti musí říct ve škole, zda jim to bude dostačovat.

Musíš si ale uvědomit, že obrovské penzum práce bude naplnění celého projektu obsahem. A to Ti zabere obrovskou spoustu času. O tom však v bakalářce moc stran nepopíšeš. A jestli rozjetí nějakého redakčního systému wikipedie bude učitelům stačit, vědí jen oni.

se stránkami můžu prorazit
Mám-li být upřímný, spíš si myslím, že nikoliv. Pokud uživatelům a návštěvníkům nepřineseš nějakou přidanou hodnotu. Něco navíc, co ostatní nemají a co lidi přitáhne právě ke Tvému projektu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0