Autor Zpráva
Philber
Profil
Chtěl bych se zeptat na mBank, sem student (20let), jestli s touto bankou máte nějaké zkušenosti, popřípadě nějaká doporučení na jiné banky. Šlo by cca o jako studentsky účet, nevím jak to jinak popsat, prostě žádný poplatky (nemám příjem na to abych vydával prachy za věci které by měli byt od banky zdarma) a jisty standard.
Děkuji za odpovědi.

PS: kdybyste našli nějaké kritiky mBank odkaz by se neztratil.
svadla
Profil
zalezi co od banky ocekavas, me staci internet banking a zadne poplatky, takze jsem spokojen s mbank
Philber
Profil
řekl bych, že potřebuju to co zmíněná banka nabízí, ale chtěl sem se zeptat na zkušenosti
Bubák
Profil
www.google.com/search?hl=cs&safe=off&client=opera&rls=cs&hs=6zf&q=site %3Awww.marigold.cz+mbank&btnG=Hledat&lr=
svadla
Profil
Philber
potřebuju to co zmíněná banka nabízí
tak to se potom neptej nas, ale podivej se co banky nabizeji

a zkusenosti dodal Bubák
Philber
Profil
svadla tvůj příspěvek byl velice přínosnej pro tuhle diskuzi
Bubák děkuju to co bylo pod odkazama sem si pročetl, a bylo to dobrý, dobře napsaný.

Mám radši vše ověřený z více zdrojů, a myslel sem že by se tu o tom mohlo povídat víc. Neva, ale děkuju
xHire
Profil
Philber
Osobně mám u mBank několik účtů (čti mKonto a eMaxy ;-)), prakticky všechny finance (nepočítám-li hotovost) a jsem s ní maximálně spokojený, zatím jsem nenarazil na žádný zádrhel. To, co mBanka nabízí, tak podle mě poskytuje ve výborné kvalitě. K žádné jiné bance bych už dobrovolně nikdy nešel. Je to ale věc názoru a zkušeností - já jsem spokojený, tak doporučuji. :-)
Philber
Profil
Musím povědět že sem se nakonec upsal u mBank,.. už je to nějakej ten pátek a musím říct že sem nadmíru spokojen!!!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Philbera:
svadla tvůj příspěvek byl velice přínosnej pro tuhle diskuzi
A to buď rád, že jsem si tohoto vlákna nevšiml v září já, už by neexistovalo.
Vidíš v hlavičce „Diskusní fórum o webdesignu“?
Philber
Profil
Chamurappi: tak protože to je "čistě" elektronická banka,.. doufal sem že tu bude pár lidí se zkušenostmi, proto tu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Philbera:
Hm, podobně doufají i spamboti nabízející viagru.
Tomashekk
Profil
Philber
Hele, já jsem u nich a zatím jsem s nima spokojenej. Nevím co by jsi očekával, ale např. nabízej úrok 2,9% na jejich eMax Plus kontu. Docela pohodička pro studenty
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0