Autor Zpráva
Lukáš Přibyl
Profil *
Poradí te mi jak na screenshot videa? Mi se totiž vždycky místo videa uloží černá plocha.
vydrus
Profil
Lukáš Přibyl
V jakém přehrávači?
Lukáš Přibyl
Profil *
Windows Media Player 11
Lexter
Profil
Měl by to umět FastStone Capture. Aspoň vím, že jsem ho na to kdysi používal.
Lukáš Přibyl
Profil *
Přes FastStone to taky nejde.
Lexter
Profil
Lukáš Přibyl
Zajímavé, mě fungoval, ale valil jsem v media player classic, možná proto. V každém případě screenshot z každého videa ti udělá GOM player, jen jsem ti nechtěl doporučovat další multimediální přehrávač.
Alphard
Profil
Lukáš Přibyl
z popisu to není jisté, tak pro jistotu, používáte snad funkci pro screenshot, nestačí spustit přehrávač a stisknout Print Screen na klávesnici
Lexter
Profil
Alphard
Přesně to dělá, ale nefunguje to. Problém je ve způsobu vykreslování videa. Kdysi jsem o tom něco četl, ale už si to nepamatuji.

Ale sranda je, když si ve WMP spustíš video, chvilku držíš zmáčklé printscreen a vložíš to pak třeba do malování. V malování ti jede film a můžeš si do něj čmárat :).
Alphard
Profil
Ale sranda je, když si ve WMP spustíš video, chvilku držíš zmáčklé printscreen a vložíš to pak třeba do malování. V malování ti jede film a můžeš si do něj čmárat :).
Ale ten film musí být pořád spuštěný, ne?

Četl jsem o tom taky nějaký článek, ale už si na to moc nevzpomínám. Přibližně je problém v tom, že grafika nevykresluje obraz videa současně s další grafikou jako celistvou plochu, ale nechává pro video vymezenou oblast, do které se až dodatečně streamruje video, nebo nějak podobně. A print screen právě vyfotí vše kromě videa.
Lexter
Profil
Alphard
Ale ten film musí být pořád spuštěný, ne?
To ano, ale nemusí být nutně zobrazen pod oknem malování (jako že by okno malování bylo průhledné(obrazně řečeno)).

No vidíš, to je ono, jsem hlava děravá.
srigi
Profil
V media player classis funguje obycajny PrintScreen, ale video sa musi renderovat do VMR9 alebo 7 a nie do Overaly-a!
Měsíček
Profil
Svým způsobem to dá každý jiný přehrávač jen ne WMP .. např. BSPlayer na to má přímo funkci.
DJ Miky
Profil
Ve Windows Media Playeru by měla fungovat klávesová zkratka CTRL+I pro sejmutí obrázku z overlay videa.
Bubák
Profil
CTRL + I -> Digitalizuje obrázek disku DVD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0