Autor Zpráva
radas
Profil *
Zdravím,
chtěl bych vědět názor ostatních tak jsem se rozhodl napsat. Programovaní se věnuji zajmově a kdysi jsem dostal zakaznu na napsani e-shopu, zakazku jsem zvladl a časem jsem ten eshop rozšiřoval o další "moduly" uživatele, soubory ke staženi,články, inzerce, infomail a nedavno jsem dostal nabidku za kolik to celé prodam (vše ma svoji administraci) a ja nevím jak stanovit cenu, určitě každého napadne spočitej si čas kolik jsi na tom stravil dej si hodinovou taxu a máš cenu..jenže ono to neni jen tak protože ja jsem to odhadem děla 1/4 roku prostě když jsem měl chuť to dělat a čas tak jsem to dělal...takže to mi moc nepomůže, navíc nejsem profík takže taky tam můžou byt chyby- ikdyž na své projekty dávam zaruku že když se tam objeví chyby tak je hned přednostně opravuji..jak by jste si vy tedy stanovili cenu?
Jimmy Hayek
radas
jak by jste si vy tedy stanovili cenu?
Záleží na tom, jak si toho e-shopu vážíš... těžko ti někdo poradí takto obecně.
Lexter
Si spočítej hodiny a svou úroveň. Úroveň programové části teď není zrovna důležitá, jde asi o osobní ohodnocení.

Dejme tomu, že jsi opravdu jen zájmový programátor a ceníš se na 300 kč/hod. To si vynásob a máš tu konečnou částku. Pak jde o to, zda prodáváš celý systém i se zdrojáky nebo jen prodáváš licenci.

Jinačí radu ti tady asi vážně nikdo nedá. My tě neznáme, nevidíme zdrojáky, ani neznáme funkce. Nevíme nic, tedy nemůžeme přesněji poradit.
radas
Profil *
cenu za hodinu jsem si stanovil 130kč , snažil jsem se aby ten můj projekt měl opravdu hodně funkci - třeba inspiraci u e-shopu jse čerpal ze svých zkušenosti když jsem pracoval jako vkladač produktu na server co se mi libilo co se mi nelibilo a taky čerpal z popisu různých progagačních materialů od firem které nabízely své e-shopy. opravdu jsem to tu asi neměl psat...co jsem čekal..omlouvam se za zabytečné téma.....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: