Autor Zpráva
Falcon
Profil
Zíde sa tablet pri grafike...ak ano aky je najlepšie kúpiť a na koľko je potrebný na krásnu a vlastnú grafiku ( hlavne vektorovú - maskoty a dojmy 3D a tak..)
Nox
Profil
Samozřejmě, na grafiku je podle mě skoro nezbytný
Doporučují se Wacomy...a jinak záleží kolik si ochotný investovat
Myslim ale že kolem 1K na začátek bohatě stačí
Falcon
Profil
Nox
samozrejme stáči chcem nejaký jednodúchy ktorý podporuje adobe photoshop cs3 a nejaké vectorové programy na nejaké malé elementy do webdesignu alebo len tak na zábavu a grafiku všeobecne (sigy,avatary, atď..) nepozáte nejaký taký do cca 1500sk ?
Nox
Profil
Falcon
Myslim že nad podporou přemýšlet nemusíš, to by měly obstarat ovladače, které doinstaluješ ... dokonce to jede i bez
nich, jen se to chová jako myš

Myslím že se prostě mrkni do nějakýho e-shopu co tam bude. Někde teda Wacom nemají...nebo ne tolik v cenové relaci,
W mají spíš dražší ...
Falcon
Profil
Nox
dik niečo súsim pohľadať ale WACOMy do 1500 asi nenájdem :)
Falcon
Profil
našiel som ale iba pero :-) ..ale ešte som našiel nejaké geniusi do 1000sk ale ja sa v tom vôbec nevyznám...Tak prosim poraďte ktorý je najlepší.. (veľkosť,jednoduchosť, ovladanie, konfigurácia atď...)
1
2
3
4
5
Falcon
Profil
prosim :(
David_
Profil *
Doporučil bych jedině http://www.najnakup.sk/Porovnaj_tablety_WACOM-Bamboo_93856.html když už... mám taky WACOM a je to luxus - instalace bez problémů, máš tam i poznámkový blok na kreslení ( jako na Windows Mobile :-) ) a po nainstalování s ním hned spolupracuje Photoshop
Možná bych ještět zvážil: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_tablety_TRUST-TB-7300_155995.html#popi s - ten je už dost velký...
Nox
Profil
Mám tedy http://tablety.heureka.cz/wacom-volito2/ a jsem spokojený (takže můžeš třeba vybrat podobné parametry)
Ty co si vybral jsou už zase opravdu malé...na začátek je A4 moc, ale zase těch 10x10 cm je minimum, pod to bych už zase nešel
Falcon
Profil
No a ešte niečo ktorý je podľa Vás lepší
1.Odkaz
2.Odkaz
Lexter
Profil
Nox
Samozřejmě, na grafiku je podle mě skoro nezbytný
To je mi novinka. S tabletem se dají dělat věci, ale nezbytný není.

To si pamatuju, jak jsem začínal na Graphire4, to byl panečku nástroj. Každopádně nedoporučuju kupovat tablet s myší. Jako těžítko dobré, ale i tak vám na ni bude sedat prach.
Falcon
Profil
aktualizacia bo potrebujem vediet
Falcon
Profil
ludia prosim
Lexter
Profil
Falcon
Podívej, my tyhle tablety nejspíš neměli, takže nemůžeme moc soudit.

Osobně ti ale genius tablet nedoporučuju. Znám pět lidí co si ho koupili a třem z nich krachl po měsíci. Wacom je uznávaná značka. Jsou to kvalitní tablety a to i v nízkých cenových kategoriích.

Takže víš co je to přítlak? Na jaké ploše potřebuješ rejdovat? Tohle jsou základní předpoklady. Už si někdy měl tablet v ruce?

na koľko je potrebný na krásnu a vlastnú grafiku
To na tabletu zprvu vůbec nezáleží.

Koukám, že sis vybral co se týče plochy pěkná hovada. Věř mi, že nebudeš vědět co s tím. Já začal na A6 a stejně jsem nevěděl co s rukama.
Falcon
Profil
Lexter
ale keď sa snažím robiť vektori myšov mi to nejde podľa predstáv ale rukou kreslím celkom pekne
Falcon
Profil
A poradili by ste mi kvalitný tablet A5 do 2000sk (s DPH)
Lexter
Profil
Kvalitní A5-ku do 2000sk? Myslím, že tě zklamu.
Falcon
Profil
Lexter
No podľa toho ako chápeme slovo kvalitný
Lexter
Profil
Falcon
Ty po nás žádáš kvalitní tablet do 2000sk, což je nejnižší cenová kategorie. Zvyš to na 3000kč a snad by se něco doporučit dalo.
Falcon
Profil
a myslíš že sa tento oplati kúpiť?
Odkaz
Už som si objednal tak aby som neľutoval potom tak radšej zamknem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0