Autor Zpráva
rad
Profil *
kolik byste si rekly za web - garaztattoo.cz - cena za vse - od registrace domeny, xhtml, css, php sql - administrace galerie, graficky navrh a jeho konecna podoba po budovani odkazu atd...?
diky
RAmses
Profil
Takových 15K
rad
Profil *
15 korun ?
Saphi
Profil *
Nene, 15K = 15 000,- Kč
rad
Profil *
jo to jsem si myslel neni to moc ? diky za rady
Lexter
Profil
od registrace domeny, xhtml, css, php sql - administrace galerie, graficky navrh a jeho konecna podoba po budovani odkazu atd...?
Řekl si vše a přitom nic.

My nevíme, na jaké úrovni je redakční systém. Jak je kvalitní propagace, design za moc nestojí. Neřekneme ti to ani přibližně.
rad
Profil *
redakcni system - administrace galerie - pres webove rozhrani + administrace guestbooku - design za moc nestoji ? propagace - registrace do vyhledavacu + zpetne odkazy webu zabyvajici se stejnou problematikou .
Lexter
Profil
rad
Opět. Víme vše a nic. Tohle nemá cenu, každou chvíli se tu objeví někdo kdo si myslí, že vidíme do zdrojáků, čučeli jsme mu při práci přes rameno a dopodrobna víme co všechno práce obnášela. Jestli máš čas, sepiš slohovku použitých řešení, přidruženého studia, svého ocenění, časové náročnosti, pozice ve vyhledávačích po nějakém čase běhu webu atd. a my ti přibližnou částku řekneme. Ale bude to asi tak přesné jako střelba lukem za zády do zadnice mravence. Každý se musí ohodnotit sám.
rad
Profil *
chapu - tak jinak ptal jsem se co byste si rekly vy - vysledny kod je videt + info o administraci, proste vidite ten web. cas sepisovat uplne vsechno samozrejme nemam. vim ze cenu si musim rict sam ale presto kolik byste si teda rekl vy ? to se asi stejne nedozvim
Lexter
Profil
rad
Tak kód víceméně dobrý, design nepřehledný, tak 3 000 Kč za tyto položky. Administrace, no co já vím, já ji nevidím, 5 tisíc? Ale já mám zcela jiné preference. Lidi tady vidí očividné chyby, proto jde cena dolů. Zákazník je ale ve valné většině případů nevidí.
rad
Profil *
ocividne chyby ? konkretne ? preference ? Nechci obtezovat - diskutuju. diky za dosavadni odpovedi. to s tim mravencem jsem jeste neslysel.:
Lexter
Profil
rad
Mnoho chyb je prozákazníka nepodstatných. Takže je ani nebudu zmiňovat, ale design a jeho nepřehlednost velmi snižuje cenu.
rad
Profil *
no me by prave teda ty chyby zajimaly diky :) za ne - to ze je design jaky je je domluma se zakaznikem -
radas
Profil *
Lexter
ale to jsi mu oparvdu moc neřekl tak jak rad neřekl co přesně a jak dlouho to dělal (myslim tu administraci atd.) třeba mě se libi ten web, ikdyž to tak zakaznik chtěl, co se týka validaty je v pořadku hlavičku dokumentu ma taky vyplněnou ale s tou cenou to ti nepradim taky s tím bojuji..
Lexter
Profil
radas
Validita je irelevantní. Jestli jsem někdy na validitu koukal, tak... No já na ni vlastně nikdy nekoukal. Já jen říkám, že je absurdní po někom chtít ohodnoti cizí práci.
radas
Profil *
jen jedna vytka k tomu webu ja se tetováni nevyznam..a zaboha nemůžu přečíst to menu akorat první jsem pochopil home a co je dal to opravdu netuším..
radas
Profil *
s tím hodnocením prace maš pravdu ale odtoho je tady formu aby jsi mohl řict svůj nazor..a s tou vaildatou je fakt že někdy to je irelevantní ikdyž někdo to vyžaduje a když máš web "v pořadku" tak aspoň můžeš byt častečně klidny že ti bude šlapat spravně na prohližečích..
rad
Profil *
to :radas
ty vytky k menu pravda udelam je urcite citelnejsi ale nevim jestly vam neco pak rekne japanese nebo cover-up - jinak diky za podnety
rad
Profil *
no ale me prave o tu cenu jde - proste chapu ze je to strileni od boku ale pokud se tim nekdo ziv viz lexter dokaze cenu +- odhadnout jestly ne pak nevim nemyslim si ze by bylo neco divneho se bavit o cenach - myslim ze je to spis poucne...jsme placen za web tekze si myslim ze je irelevantni kolik casu jsem nad tim stravil - nejsem placen od hodiny ale ukolu - administrace - zakaznik si muze pridavat sam pres jednoduche web. rozhrani fotky do sekci v galerii - zmensi se na nahledy ..atd ...a vysledej je videt na webu guestbook a hlasovani - jednoduchy guestbook - moznost mazat prispevky hlasovani - hlasuje se o nej tattoo - kazdy jeden hlas. ..
radas
Profil *
no vzhledem jako k potencialnimu zakaznikovi by to právě mělo byt vysvětleno...co je co a lexter ma pravdu patři to do jiného tematu..
Dranel
Profil
rad
Chceš slyšet můj názor na cenu toho webu? Dobře... grafika za 1000, kód za další 1000, do administrace nevidím ale řekněme 3000. Takže celkem 5000 Kč. Střílím od boku ale to jsi přeci chtěl.
rad
Profil *
oki diky jakto ze si nekdo vezme 15 000 a nekdo 5000 ?
sQuo
Profil *
neviem, mozno som nenaklikal stranku dostatocne, ale naco tu akoze CMS? resp. ked mas uz nejaku-tu administraciu, tak naco? Vela veci sa tu menit ani neda.

pozn:
1) japanesse-tatoo-gallery.php je fyzicky subor? alebo len vsetko prepisujes z index.php cez modRewrite ?
2) mam ten pocit, ze v celom tomto projekte je len zopar (1, mozno 2) mierne narocnejsi suborov, inak mas su jednoduche sql querycka, nad navrhom tohto webu si netrebalo ani lamat velmi hlavu...
3) nepotrbujes multijazykovu podporu, odhadujem nejake-tie templaty (pouzivas ich vobec? nejakeho smartyho, alebo nieco vlastne?)

moj odhad - maximalne 7000 Skk. Na ceske si to prerataj sam ;-)
Ice
Profil
rad
oki diky jakto ze si nekdo vezme 15 000 a nekdo 5000 ?

studentxfirma

má legální soft na kterém to tvoří nebo nemá = je tam moc koeficientů jak snížit zvýšit cenu za web.
Nox
Profil
oki diky jakto ze si nekdo vezme 15 000 a nekdo 5000 ?
Souhlasím, spousta koeficientů

Jednak třeba cílový zákazník ochotnější platit, člověk si více cení své práce nebo to prostě dokáže ukecat,
nebo servis (opraví chybu i ihned v noci), kvalitnější kód (takže ne 1K, ale třeba 3K), rozsah webu,
rychlost....strašně moc toho je...ale s tou cifrou 5K celkem souhlasím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0