Autor Zpráva
equadla
Profil *
Stáhnul jsem cca. 15 souborů .part, sloučil jsem je do jednoho, ale z toho mi vznikl také soubor .part

Mohl by někdo poradit, jak se toho zbavit a jak z toho dostat třeba normální .iso?


Díky.
Smajda
Profil
neslučuj to pouze dej na part 1 extrahovat do.... a vono si to všechny ty party veme samo
equadla
Profil *
Smajda
to jsem dal, vzalo si to ale to co to pak vyplivlo má příponu .part - je to jen jeden soubor o velikosti všech tech partů dohromady, ale nevim co s tim jednim 700 mb souborem dál delat? Nejde v ničem otevřít, protože je to .part a ani nejde prejmenovat v TCM na .iso nebo tak...
Bubák
Profil
equadla
Čím jsi stahoval, tajnůstkáři?
Je to tohle: http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=32&rm=show_topic&top ic_id=747 ?
Soubory .part jsou nedokončené stahované soubory. eMule dokáže stahovat jeden soubor najednou od více uživatelů, proto mají dočasné soubory vždy velikost dokončeného souboru, přestože stažena byla jen malá část. Prázdná místa jsou jednoduše vyplněna nulami
equadla
Profil *
Bubák
Přes torenty - uTorent. Stahoval jsem Demo NHL 2009 pro vyzkoušení.

Mam tu 17 souborů po 47,6 MB (NHL 09 DEMO.part01 - NHL 09 DEMO.part17), v TCM označím první a dám sloučit. Po několika minutách mi z toho vyleze NHL 09 DEMO.part01 s velikostí 785 MB.

??? :)
DJ Miky
Profil
Nemáš je ještě dostažené, nejspíše. Počkej, až se ti dostáhnou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0