Autor Zpráva
tanned88
Profil
Dobrý den, chtěl bych si udělat (v C#)vlastní diskuzní forum, návštěvní knihu nebo čet, hledal sem na internetu ale moc sem toho nenašel.: www.yetanotherforum.net, www.dotnetnuke.com a pod. Neumím moc dobře anglicky a stálí přístup k internetu taky nemám.

Děkuji za jakoukoliv odpověď
tanned88
Profil
Děkuji že se hodně lidí zabívá technologií jako je ASP a ADO popřípadě AJAX.
Chamurappi
Profil
Reaguji na tanned88:
Možná ti tu nikdo neodpověděl proto, že se na nic neptáš. Chceš si udělat diskusní fórum a našel sis hotové řešení. Fajn. Oč žádáš nás? O překlad do češtiny? O názor na odkázané výtvory?
tanned88
Profil
Jde mi především o návody, v cj ale klidně i v aj, nebo hotová řešení, s toho se da taky něco pochopit, ale nic zásadního sem nenašel.
Proto si myslím že se moc lidí s ASP.net nezabívá, to PHP, snad každý.
Sqlitator
Profil *
Inu, jestli neumíš a nechápeš princip ASP.NET, nemá SMYSL dělat fórum a ještě podle šablony. Nauč se ASP.NET a ADO.NET a uděláš si ho sám.
tanned88
Profil
Inu, jestli neumíš a nechápeš princip ASP.NET, nemá SMYSL dělat fórum a ještě podle šablony. Nauč se ASP.NET a ADO.NET a uděláš si ho sám.
No, děkuji za reakci. Je pravda co píšete, za tu dobu co sem to psal, tj asi 4 měsíce sem se naučil mnohem vícnež sem kdy doufal a ano, v tuto chvíl bych dokázel i foŕum, no.. spíš guestbook :)
Sqlitator
Profil *
tanned88

Jj, studuj, studuj a studuj a za pár měsíců budeš programovat fóra jak na běžícím pásu :)
A jak dlouho se ASP.NET věnuješ?
tabnned88
Profil *
No, teď to bude přez půl roku. Koupil sem si nějákou knížku. Na internetu je tutorialů taky dost. Teď si myslím že bych se měl naučit něco z AJAXu a Dtatabáze MS SQL. Ty sou dost potřeba. Ale na fórum si ještě netroufnu, koukal sem se na jedno, jak je postaveny. YatNetForum(nebo tak nejak) ale prislo mi to celkem slozity. Potreboval bych nejakej tutorial nebo voditko, jak to postavyt.
Sqlitator
Profil *
Na tutoriály nekouká, protože nikdy nevíš, jak tomu ten člověk s "tutoriálem" rozumí:) Já mám knížku s 1700 stránkama a tam je opravdu vše. A ty se učíš jen jak něco udělat, nebo i chápeš jak ASP.NET pracuje apod.?
tanned88
Profil
no, ja sem si koupil knihu ASP.NET a ADO.NET 2.0 hotova reseni, uz je to dyl. Od te doby sem se toho naucil mnohem vic.

A ty se učíš jen jak něco udělat, nebo i chápeš jak ASP.NET pracuje apod.?

no, vetsinou kdyz neco delam a nevim jak tak hleda vsemozne postupy apod jak by se to dalo udelat a myslim si ze tak i chapu jak ASP.NET pracuje. Sice ne asi do podrobna ale myslim ze dost vecem rozumim.(ikdyz tento dotaz sem moc nepochopil)
Sqlitator
Profil *
Dotaz měl znít asi něco jako, jestli víš, co je ASP.NET jak funguje apod. :) Ulehčí to spostu času a nervu. Aplikační události aplikace apod. Ja se třeba učil formuláře a validaci a najednou sem zjistil, že vlastně neumím validovat na straně serveru bez JS, tak sem se vrátil k začátku a prošl teorie a už mi to nedělá problém. Btw, taky Tě to tak baví?:))
tanned88
Profil
jj. moc.. ale programovat a design.(abych byl uprimny tak kodovani(css stylovani mne moc nebavi(protoze mi to moc nejde)ale kdyz to nakocec vyjde)tak je to nakonec hezky pocit)
Sqlitator
Profil *
Jj design není moje silná stránka ... taky:) Třeba bych měl představu, ale mořit se s PS atd. nemusím. Máš nějaké stránky?
tanned88
Profil
no.. nejaky jo, ale vetsinu nedodelanou nebo neni pouzito asp.NET (momentalne s ASP.NET zatim nemam nic publikovaneho) a co ty?..
tanned88
Profil
ted delam na www.nosvsd.aspone.cz (vlastni design)
Sqlitator
Profil *
Mám jen na lokálu, do ostrýho chodu to dám tak za měsíc ... na trapas je vždycky času dost.
tanned88
Profil
a prosimte, znas nejake stranky s navodama?.. potrebuji udelat vyhledavani na strance a nvm kde zacit. napadlo mne vse vyhledavat v databazy ale to je na prd.
Sqlitator
Profil *
Jelikož ASP.NET není zrovna moc rozsáhlé, tak ti moc neporadím... Taky jsem po tom pátral, ale neúspěšně..
tanned88
Profil
taky mam v planu rozjet server http://prowebdesign.aspone.cz (az budu mit cas)
Sqlitator
Profil *
Zajímavý nápad, zajímavý design, ale pěkný. Já plánuju web o ASP.NET (je jich málo) a potom nabídky. Tak to bude ještě chvilku trvat, než dostuduju všechno v knize:P
tanned88
Profil
no.. natom prowebdesign.aspone.cz sem chtel psat i clanky o asp.net, napsal sem jeden pro programujte.com (napisu dalsi) myslim ze je dobre naucit ostatní o teto hezke a zajimave technologii. nechces si jit pochatovat prez ICQ, myslim ze nam tohle vlakno brzo zavrou.
moje je: 364445633.
Sqlitator
Profil *
Určo, jelikož jsem v práci, tak momentálně němůžu ..., že já se nestáhnul portable:P
Moje je kdyžtak 223909006

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0