Autor Zpráva
joe
Zdravím,

nepoužíváte někdo jako IDE Netbeans? Jde mi konkrétně o intellisense, jestli někdo zkušenější neví jestli to jde nastavit tak, že když mám zobrazené možnosti dokončení, tak po stisknutí mezerníku se to doplní. Funguje mi to tak, že se to doplní jen když stisktnu enter a ten je trošku dál...

Kdyby někdo věděl jak a kde to nastavit jestli to jde, budu rád ;-)
Dík
joe
Nikdo nepoužíváte Netbeans?
MiSHAK
Změnit zkratku pro doplnění kódu nejde, můžeš to poslat jako feature request, ale asi se nesetkáš s pochopením. Osobně by mě víc štvalo mačkat dvakrát mezeru nebo mazat text co jsem nechtěl vložit (protože by se vložil po stisknutí mezery), než mačkat enter... (Build 200810111401)
joe
MiSHAK
Díky za odpověď. To je škoda, že to nejde změnit. Poslat bych jim to tam mohl leda tak česky, anglicky bych jim tam težko vysvětloval, co by se mi hodilo víc...

Osobně by mě víc štvalo mačkat dvakrát mezeru nebo mazat text co jsem nechtěl vložit (protože by se vložil po stisknutí mezery), než mačkat enter
Tak přece takhle když píšeš, máš zobrazenou tu "nápovědu" a něco je označeného, dáš enter, pak musíš dát mezeru, v případě třeba když píšeš nějaký atribut v HTML... Takže stejně se mačkají dvě klávesy :) Mě se víc líbí, když se stiskne mezera na doplnění.. Zdá se mi to daleko rychlejší ;-)
nightfish
k netbeans jsou dostupné zdrojové kódy, takže můžeš vyzkoušet ještě variantu DIY (do it yourself = udělej si sám)
joe
nightfish
Vim, ale v obsáhlých projektech v Javě se nějak moc nevyznám... Kdyby to někdo zvládnul... ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0