Autor Zpráva
Falcon
aké weby teraz letia?...myslim kategorie (napr. panoramatické,minimalistické atď) niečo som sa snažil vypozorovať s CSS galérii ale tam je každy web iný...a chcem si spraviť portfolio a neviem sa rozhodnúť
Lexter
ale tam je každy web iný
Odpověděl sis sám... Každý má nějaký vkus, každý má jiný styl.

chcem si spraviť portfolio a neviem sa rozhodnúť
Udělej si ho podle sebe.
Falcon
Lexter
No ale mne sa páči všetko čo je dobre spracované.Keby som mal nejaký špecificky štýl tak sem ani nepíšem
panther
Falcon
Žádný obecný „dnešní styl“není a neexistuje. Dělají se takové weby, jaké se každému jednotlivci líbí. A co se líbí a nelíbí, je, jak jistě víš, záležitostí každého jedince.

Odpověď na tvou otázku „aké weby teraz letia?“tedy nelze napsat.
Lexter
Falcon
Zadívej se do dálek, spoj ruce a soustřed svou životní sílu do jednoho jediného bodu.

Já ti jaksi neřeknu, co dneska frčí, css galerie najít umíš.

Keby som mal nejaký špecificky štýl tak sem ani nepíšem
Všichni něco takového máme. Tak si udělej portko na stromě, to bude dostatečně kreativní. Jde o to, že tě můžeme odkázat jen na ty galerie. Většinou uděláš něco co se bude někomu líbit a nikdy neuděláš nic tak aby se to líbilo všem.
Falcon
ok tak ja dnes hodim turecký sed a zablúdim niekde do svojej mysle a niečo skúsim navrhnúť
SwimX
Lexter
nikdy neuděláš nic tak aby se to líbilo všem.
Já bych řek, že nejlíp to vystihl Google :)

Falcon
Inspiruj wse u něj a buď nejlepší :)
Lexter
SwimX
Fůj google! Úkos a reliéf! Kdo mě zná, ví :).
Bubák
Záleží na tom, jaký web chceš vytvořit:
www.jakpsatweb.cz/clanky/barvojmenna-typologie-webu.html
Dranel
Falcon
Já to udělal následovně:
Prošel jsem si všechny české CSS galerie. A pootvíral jsem si do tabů weby, které mě zaujaly. A bylo jich hodně. A věř, že hodně je ještě slabý výraz :-). Když jsem projel poslední galerii a zbyly mi už jen mnou vybrané weby, začal jsem projíždět je. A ty, co mě už v druhém kole nezaujaly jsem vyhodil. Zbylo jich tak 50, tak jsem udělal ještě třetí kolo. Na konci zbylo cirka 20 webů z nichž jsem poznal, co že to vlastně chci a jaký "styl" se mi líbí. Skus to samé a uvidíš ;-)
Falcon
Dranel
ja to itež tak robím...ale medzi 20 webov sa zmestia všetky štýly :)
Dranel
Falcon
ale medzi 20 webov sa zmestia všetky štýly :)
No vidíš, mě tam zůstal defakto styl jeden. Takže jsem byl hned rozhodnut, v jakém stylu chci svůj web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: