Autor Zpráva
svadla
Profil
Zdravim vsechny,

zajimal by me vas nazor na firmy (vetsinou se zabyvaji tvorbou webu) a spamuji emailove schranky remeslniku s nabidkou vytvoreni nejlepsich, nejnovejsich a nej... stranek. Takoveto maily uz memu otci prisly tri. Je to bezna taktika?

Pokud bude zajem, firmu rad uvedu.

Btw. ani neumeji poslat mail s ceskym predmetem a pole komu obsahuje "unlisted-recipients:; (no To-header on"
quinux
Profil
svadla
Takoveto maily uz memu otci prisly tri. Je to bezna taktika?
Ne, můžeš podat stížnost.

pole komu obsahuje "unlisted-recipients:; (no To-header on"
To znamená, že tentýž mail byl odeslán na vícero e-mailů a ty jsou skrytou kopií.
H13
Profil
svadla
To je ještě v pohodě, k nám do firmy přišel mail, který nám nabízel zlepšit naše stávající stránky... součástí nové stránky by byla i určitá část, kterou jsem v rámci mého volného času tvořil já a vydal jako opensource pod GPL :-(

Tak nevím jestli mám být rozčílenej nebo to mám brát s humorem, když mi někdo chce prodat něco co jsem udělal já zadarmo :-)
svadla
Profil
H13
to je dobra prihoda :) co to bylo?
H13
Profil
nová stránka byla postavená na Joomle (samozřejmě s free šablonou) a galerií, kterou jsem dělal já :-) zajímavý, že ten dotyčnej ani naše stránky neviděl nebo musel být úplně mimo, protože nám nabízel vlastně to co už máme, jen podle mě z horší free šablonou :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0