Autor Zpráva
Shaiii
Profil *
Zdravím,
při pokusu o přihlášení do paypalu mi to vypisuje

Sorry — your last action could not be completed

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation during the next day.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.


Našel jsem rady typu, že mám čekat nebo jim napsat... Již od čtvrtka mi to nejde... hlavně mě trápí, že mi tam byly odeslány peníze z backlinks a jednalo se o cca 250 usd... A nepřišlo mi o tom žádné potvrzení a nechci, aby mi to paypal "sežral".

Neresil jste nekdo tento problem? Cekani nepomaha a docela nutne bych se potreboval na paypal dostat...

diky za kazdou radu...
Anonymous
Profil *
Já mám s Paypalem takový problémy pořád, např. se tam dostanu až druhej den po dni, kdy jsem se na paypal chtěl dostat... Navíc podpora na paypalu je mizerná... na konkrétní otázky pošlou citace z manuálu, který nic neříkají :-( za ty šílený poplatky je to hrůza :-( ... bohužel kde není rozvinutá konkurence, není kvalita :-(
Shaiii
Profil *
Ja jsem ani zanou podporu nenasel:-( zadnej mail nikde :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0