Autor Zpráva
CviC
Profil *
Víte někdo PLS co je to google hacking?
Zajímalo by mě hlavně i to jestli je to legální nebo je to trestné?

Díky.
Miloš
Profil
A co takhle google searchig, to jsi vyzkoušel? http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=%22google+hacking%2 2&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
CviC
Profil *
No jasně tím jsem zjistil tak nějak přibližně o co go. Ale zajímá mě jestli je to legální.
ninja
Profil
Hledat pres Google legalni je. Ovsem vedome poskozovat system 3. strany uz legalni nebude, at se tam dostanete jakoukoliv cestou.
CviC
Profil *
No mě nejde o nějaké blbé poškozování něčeho na to nemám čas a ani mě to nějak neláka. Jde mi hlavně o nějaka pokročilejší hledání pomocí ruzných zpusobu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na CviC:
Jde mi hlavně o nějaka pokročilejší hledání pomocí ruzných zpusobu.
Za to tě samozřejmě okamžitě zavřou. Už jen tím, že tady o tom mluvíme, riskujeme mnohaletý žalář za podněcování k pokročilému vyhledávání.
joe
Profil
CviC
Pod názvem "Google Hacking" koluje na internetu ne jeden dokument. A když se na to podíváte trochu blíž, o žádné hackování se nejedná. Je to jen několik metod hledání v Googlu, které normálně fungují. To, že se pomocí toho dají najít (a možná i dnes) nějaké tajné dokumenty/soubory je jen chybou na straně majitele webu.
Takže na takovém způsobu hledání nelegálního nic nevidím. Nelegální to bude až potom, co získaná data, pokud budou třeba stále platná, použiješ do nabourání se do nějakých systémů, šíření apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0