Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
chtěl bych si koupit notebook. Rozhoduji se mezi těmito dvěma počítači: Toshiba Satelite L40-18R
http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/30305-toshiba-satellite-l40-18r.ht ml
anebo Fujitsu Siemens E8010
http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/36372-fujitsu-siemens-e8010.html
Zajímal by mne Váš názor jako odborníků na PC zda je to dobrá volba v těchto cenových relacích a popřípadě jaký jiný notebook byste mi doporučili za tuto cenu.

Děkuji za pomoc
bohyn
Profil
Do toho siemense budes musek koupit novy disk 40GB je dost malo (neco malo programu, trocha muziky a nejakej ten film a je plno) a vic ramek. 512MB pameti je malo i pro XP (doporucuju tak 2GB a vypnout swap obzvlast u NB), takze se nakonec dostanes na cenovou hladinu (nebo mozna i nad) toshiby s horsim displayem, procesorem a starsi cipovou sadou (a to neupgradujes).
Bohuzel nepises na co ten NB chces takze jestli ses hodne nenarocnej tak by ti mozna F-S stacil.

Jeste bych pridal jednu moznost na zvazeni, jestli nekoupit novy NB v nizssich cenovych hladinach s plnou 2 letou zarukou.
grimword
Profil
DELL Vostro 1510 - bez systemu, 10 000Kc s DPH, spokojenost, (na netu bude ale asi o neco drazsi nez za kolik ho mam ja)
pirik
Profil *
To bohyn: ten notebook chci pro běžné užívání tzn. budu tam mít internet, ICQ, windows, možná nějakou hru.
pirik
Profil *
To bohyn: jinak bys doporučoval tu toshibu?
pirik
Profil *
A víte o nějakém lepším notebooku než je např. ten od toshiby? Za podobnou cenu. Děkuji
imploder
Profil
grimword
DELL Vostro 1510 - bez systemu, 10 000Kc s DPH, spokojenost, (na netu bude ale asi o neco drazsi nez za kolik ho mam ja)
To teda je. Třeba tady se prodává za dvojnásobek.
bohyn
Profil
pirik
S F-S na hry krom hodne starych titulu zapomen, ten zbytek by sel (ale tu RAM a disk stejne driv nebo pozdejc asi koupis).

U Toshiby: Z toho co je uvedeno v technickych parametrech na ni nevidim nic spatnyho. Dostatek pameti, celkem dost mista na disku, doujadrove CPU a moderni grafika (ikdyz jen integrovana).
grimword
Profil
imploder
heh, tak tolik jsem ani necekal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0