Autor Zpráva
joe
Profil
Zdravím,

používáte někdo framework Nette?
Alphard
Profil
někdy některé části
joe
Profil
Alphard
Mohl bys prosim tě nahrát někam samotný Nette jestli máš s těmi příklady co jsou u toho? Omylem jsem to smazal a nikde nemůžu najít nic na stáhnutí, oficiální stránky mi nejdou.

Ale to není důvod proč jsem to zakládal. Chtěl bych ještě poprosit někoho, kdo v tom někdy začínal, jestli nemá ještě nějaké ukázky, co by mi mohl poslat, nějak se v tom pořád nemůžu zorientovat a chtěl bychs se v tom zkusit naučit...

Díky.
suky
Profil
joe
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=nette&btnG=Hledej&dom ains=www.avc-cvut.cz&sitesearch=www.avc-cvut.cz
joe
Profil
suky
To jsem už viděl :-) Tam je spíš teorie a nic moc ukázka jak to používat v praxi podle mě.
suky
Profil
joe
Nevim, ja jsem to nevidel. Z Nette pouzivam, jako Alphard, jen nektere casti a to konkretne Debug (Ladenku). Zkus jeste pokouknout na La Trine do archivu.
Alphard
Profil
joe
Poslal jsem vám celý balík na mail. Nette 0.8, stáhl jsem to 1. listopadu z oficiálních stránek. Snad vám pomůže. Má to asi 1,5 mega. Příklady snad pošle někdo jiný, já to mám na učení až moc začleněné do jiných věcí.

(kdyby to nedošlo, mrkněte do spamu :-) je u toho *.bat soubor, některé programy by to mohly chtít vyhodit)
joe
Profil
Alphard
Děkuju moc ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0