Autor Zpráva
Pavlisko
Profil
Ahoj,
jelikož mě tak něco trošku napadlo a než se do toho pustím, chtěl bych si přečíst pár Vašich názorů, protože přeci jen, víc hlav víc názorů.

Jedná se mi o web-stránku-projekt-page no nevím jak to nazvat, jehož obsahem by byly obrázky srdíček. Doménu jsem bloknul a jedná se o obrazky-srdicek.cz.
Podle hledanosti na seznamu by to mohlo nějaký menší úspěch mít. Předpokládám, že hlavní obsah budou srdíčka, která sám nakreslím nebo bude možnost uploadu vlasních výtvorů.

Web by mě měl tyto možnosti:
- shlédnutí několika stovek obrázků se srdíčky
- možnost registrace pro uploadery srdíček
- možnost uploadu vlastních výtvorů
- možnost známkovat obrázky srdíčků
- možnost vložení obrázku na Vaše stránky pomocí html kódu
- možnost bezplatného stažení obrázku

Obrázky budou rozděleny třeba do těchto skupin:
- srdíčka jako ikonky
- malé obrázky srdíček
- velké obrázky srdíček
- wallpapery se srdíčky
- srdíčka jako pozadí na mobil
- atd.atd.atd.

Další možnosti mě asi napadnou později, nebo klidně můžete napsat (teda pokud jste ochotni bezplatně pomoci).

Zisky bych asi očekával ze zpětných odkazů a nějaké bannerové reklamy.

Stránky bych nechal zaregistrovat do katalogů, vyhledávačů, asi i zaplatil nějakou grafickou reklamu na rozjetí.

Otázkou je, zda si myslíte, že se něco takového ujme.

Nepotřebuji výdělky v tisících za měsíc, stačí pár stovek.

Čekám na Vaše tipy, rady, názory........... děkuji :)
vydrus
Profil
Pavlisko
Tak srdíčka ti budou hledat jenom nějaký třináctky pro svuj blogísek. ;)
Railbot
Profil
Obrázky se srdíčky jsou tolik žádaný artikl? Možná jsem zaspal, nevím. Pro koho by byla služba určena? Dle obsahu soudím asi pro teenage mládež, konkrétně dívky v pubertě či před. Dá se na podobných lidech touto formou vydělat?
Hitman
Profil
Souhlasím s vydrusem, na ten web ti budou chodit jen holky(10-14 let).
yFang
Profil
Mělo by to asi dost malou cílovou skupinu. Zamysli se, kdo by to mohl dále (kromě toho, co psal vydrus) využít?
Dero
Profil
Neujme. Tahle cílová skupina nemůže dle mého názoru generovat žádný zisk.
Pavlisko
Profil
http://search.seznam.cz/stats?collocation=obr%C3%A1zky+srd%C3%AD%C4%8D ek
Za týden se hledá výraz "obrázky srdíček" průměrně kolem 3000x (jen na seznamu.cz)
z tohoto očekávám, že by návštěvnost stránek mohla být. Ale i tak děkuji za Vaše názory :) Teď už si říkám, že to asi kašlu :D
Plaváček
Profil
Dero

Já bych nebyl tak příkrý. Otázku monetizace bych ponechal na později, až projekt poběží. Ostatně i blbé AdSense může vydělat rozumný peníz. Je třeba to zkusit. Celý tento nápad je pitomá kravina, což je ale neklamná známka faktu, že se to může mezi prostým internetovým národem ujmolut.

Osobně si umím představit, jak ty podceňované -náctileté slečny budou soutěžit, která z nich má hezčí srdíčko. Což může generovat slušnou návštěvnost a ta už se za rozumný peníz prodat dá.

Pavlisko

Jestli nemáš co na práci, zkus to vymyslet, naprogramovat a spustit. Pak uvidíš.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavliska:
Teď už si říkám, že to asi kašlu :D
Kašleš srdíčka? Ukaž.

Rozjíždět nějaký projekt z ničeho jen na podkladě statistiky vyhledávače je docela odvážné. Máš alespoň sám nějaký zájem o obrázky srdíček?
Plaváček
Profil
Chamurappi

Máš alespoň sám nějaký zájem o obrázky srdíček?

Jo, občas jsem nějaké pěkné srdíčko potřeboval. Může se hodit. Vždycky. Nesmí být po infarktu. Ale i to bych možná udělal - smutná srdce, otupělá srdce, poničená srdíčka... kategorií by se dalo najít dostatek :)
Plaváček
Profil
Pavlisko

Poslyš, si z nás děláš kozy? Nejdřív máš zájem o naše názory a pak obratem čerstvě registrovanou doménu prodáváš? Příště se vykašlu na to, abych věnoval čas tvým dotazům. A to myslím upřímně.
Pavlisko
Profil
Plaváček
přečetl jsem si pár prvních názorů a trošku mě to omrzelo. Stále nevidím problém doménu neprodat.
Plaváček
Profil
Pavlisko

Klidně si dělej, co uznáš za vhodné. Je to tvé právo svobodného člověka. V mých očích jsi ale nyní obyčejný doménový spekulant, který svůj celkem zajímavý nápad prodá za mizerných pět stovek. Ztratil jsem s tebou zbytečně čas a tím pádem na další tvá vlákna nebo otázky už nikdy nebudu reagovat. Přeber si to, jak chceš.
Pavlisko
Profil
Prodej domény jsem zrušil. Nechal jsem se moc unést prvními názory. Ten nápad vytvořím a uvidím.
bohyn
Profil
Pavlisko
IMHO s AdSense + anglickou mutaci by se neco vydelat dalo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0