Autor Zpráva
sportovec
Profil *
Zdravím,
chci se zeptat jak je to s ochranými známkami na doménu. Uvedu př. kdybych si koupil doménu nějaké známé značky (např. nike) před jejím příchodem do čr, teoreticky, mohla by mi ji jen tak vzít pod záminkou ochrané známky?
Díky
armin
Profil
Kdo si bude moct dovolit lepsi pravniky? Ty nebo "nejaka znama znacka pred jejim prichodem do CR"? Myslim ze jsem jasne a srozumitelne zodpovedel tvuj dotaz.
ninja
Profil
sportovec: Zalobu podat mohou. Samozrejme se muzete hajit ze domenu pouzivate uplne pro jine ucely a zcela regulerne. Bude zalezet na rozhodnuti soudu.
Ghosting
Profil
Já mám taky jednu otázku na toto téma. Pokud si koupím doménu nějakého názvu a vznikne větší/velká společnost, která bude chtít mou doménu (kvůli názvu) může mi jí teoreticky sebrat?
Filo
Profil
Sebrat ne, většinou dochází k mimosoudnímu vyrovnání, "větší/velká společnost" doménu odkoupí (např. aktuality.cz)
Pokud ovšem si společnost myslí, že ji tento web poškozuje, může podat žalobu na tento obsah.
ninja
Profil
Pokud si yaregistrujes domenu drive ney vznikne spolectnost, prakticky nemaji sanci ji vyuzivat. V opacnem pripade jsou jejich sance mnohem vetsi.

Zaregistrujes-li si domenu a budes na ni provozovat nejake "rozumne" stranky, nemusis se niceho bat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0