Autor Zpráva
tane
Profil
Ahoj,
nevíte někdo, proč se mi ze serveru mažou obrázky? Dělalo mi to už na hostingu, teď mám vlastní server a děje se to zase. Děje se to náhodně a za měsíc zmizí tak dva obrázky. Chybu ve skriptech bych snad vyloučil, nic o mazání v nich nemám, navíc se to děje i v době, kdy na stránkách nikdo není. A mizejí jen JPG obrázky, ostatní soubory ne. Všechny obrázky mají název ve tvaru DVANACTIMISTNECISLO.jpg a atributy 444. Už jsem z toho fakt zoufalej :(
bohyn
Profil
tane
Zkousel si zmenit pristupova hesla?
tane
Profil
Jj, i logy jsem projížděl (resp. dal projet člověku, co se v tom vyzná) a nic zvláštního v nich nebylo.
tane
Profil
Možnost přístupu nějakýho útočníka bych asi vyloučil. Dělá to jak na normální doméně (v ostrým provozu), tak v adresáři, kterej není z venčí nijak přístupnej, takže jediná možnost, jak by útočník o tom věděl, že by měl přístup přes SSH, ale heslo pro root i usera mám hodně dlouhý a dost namixovaný a navíc přístup omezenej na svý dvě IP adresy. Jo a dělá to i v tom zkušebním adresáři, kde nejsou žádný skripty a žádný skripty do něho ani nepřistupujou, takže si myslím, že to musí bejt něco s filesystémem, ale nevím, proč se mu ty soubory nelíbí :(
kvitko
Profil
Co máš za server a jaký OS?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0