Autor Zpráva
Falcon
Profil
Nepoznáte nejaký kvalitný a odskúšaný soft ako napr. PHPwebserver na odskúšavanie PHP scriptou priamo na PC.Lebo mám script a mám phpwebserver a vypíše mi
"ledna", "února", "března", "dubna", "května", "června", "července", "srpna", "září", "října", "listopadu", "prosince"); $dnes = $dny[Date("D")] . Date(" d. ") . $mesice[(int)Date("m")] . Date(" Y - H:i:s"); echo $dnes; ?>

Ale keď to upnem na webzdarma tak mi to vypíše normálne tak nepoznáte nejaký kvalitný a zadarmo?
Nox
Profil
Používal jsem WAMP....ale nejsem na to zvyklý, používám normálně svůj hosting, problém v tom nevidím
Falcon
Profil
Nox
no ale ja sa učím tak musím kód každú chvíľu upravovať a aktualizovať a stale to nahrávať na hosting je zdĺhavé.Potrebujem iba niečo čo dam localhost/nazov.php a yhodí mi výsledok...
yFang
Profil
Falcon
http://www.wampserver.com/
Máš to za chvilku nainstalované a hned to funguje. Doporučuji.
shaggy
Profil
Ja používam Vertrigo server a som spokojný.
srigi
Profil
Ja si instalujem vsetko manualne a separatne, podla Hulanovho navodu. Apache2 si ale instalujem vo verzii v2.0.x.
armin
Profil
Falcon: To vypadá na vypnuté short_tags v php.ini. A co to je? To je to, že php interpret se spouští pouze při <?php a nikoliv při <?
Změnou direktivy z Off na On a následným restartem apache se docílí to, že php interpretem budou zpracován i kód začínající <?
Falcon
Profil
armin
ja používam iba <?php.Takže tým to isto nebude
Falcon
Profil
Ďakujem všetkým WAMP je podľa mojích predstáv ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0