Autor Zpráva
Ikaros
Profil *
Zdravím,
připravuje obsahový web a dělám si průzkum. Jste ochotní jako čtenáři/uživatelé se registrovat na webu typu Lupa, Zdroják, nebo Programujte? Čistě pro psaní komentářů, jejich sledování, možnost vlastního avatara a nějakého profilu s možností vyplnění osobních informací, třeba odkazu na blog? je jedno, zda se bude vytvářet nový plnohodnotný účet na serveru, nebo přihlašování delegovat přes něco ve stylu OpenID, protože je to v podstatě jedno a totéž.

Díky za odpověď.
Lexter
Profil
Ikaros
No já se neregistruji skoro nikde. Jsem docela konzumní uživatel a stačí mi sledovat. To by muselo být pro mě hodně zajímavé téma, aby mě to kvůli zapojení se donutilo registrovat.
vydrus
Profil
Ikaros
Co se týče mě, tak jsem líný a registraci považuji za ztrátu času.
radas
Profil *
Taky nepovažauji za nutnost se všude registorvat, třeba i zde na jakpsatweb se neregistruji..na co...taky mi stači sledovat a podk to neni vyloženě nutné tak se neregistruji...ale třeba registrovani můžou mit zase nějaké vyhody...
Ikaros
Profil *
Takže jak se zatím dívám, registrace uživatelských účtů čistě pro komentování + sledování komentářů by asi byla zbytečná. Nicméně tuto funkcionalitu do systému zahrnu, ale neaktivuji (někdy možná připojím diskuzní fórum, kde by registrace byla vhodná).

Já sám se také nerad registruji na místech, kde to není nutné.
Dranel
Profil
Ikaros
Chtělo by to tu možnost anket... ale to až v druhé kouli.

Já osobně bych se zaregistroval, pokud by ovšem registrace byla krátká a svižná.
Ikaros
Profil *
Anketa
igamenir
Profil
Tak já se registruji, pokud to jde. Tak nějak si tím zajistím, že ten igamenir jsem já se svými názory, za kterými si stojím, a že se za mě nikdo nevydává.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0