Autor Zpráva
Tra-co
Profil *
Zdravím,
chci se zeptat, dělám svoje první stránky na zakázku (dříve jsem jen dělal pár webů pro známé zadarmo a nebo za proti službu) a nevím kolik si za ně říct, tak aby to nebylo málo ani hodně (tak samozřejmě mám nějakou představu, ale zajímal by mě názor Vás, kteří se v této branži pohybujete). Konkrétně jsou to stránky jedné horské chaty (má asi 8 stránek), stránky jsou tvořeny v php s využitím MySql, dále je zde využit javascript pro fotogalerii (samozřejmě xhtml a externí CSS). Php a MySql je zde využito pro přihlášení do administrátorské části (pomocí session) a dále pro zobrazení aktuálního kalendáře, úpravu a přidávání rezervovaných a obsazených termínů chaty... Design stránek není nijak omračující, ale špatný taky není (co jsem se tak díval po netu, tak jsem narazil na mnohem mnohem horší). Stránky jsem se snažil tvořit validní a aby vyhovovaly alespoň základním požadavkům přístupnosti a použitelnosti.

Bohužel stránky ještě nejsou zcela hotové, tudíž ještě nejsou nikde na serveru a proto Vám sem nemohu na ně dát odkaz.

Předem díky za vaše typy!
Casero
Profil
Tra-co
Asi od každého dostaneš odpověď, že to nelze odhadnout. Je tam obrovské rozmezí.
Urči si cenu za hodinu své práce a vynásob počtem strávených hodin nad tímto projektem.
Můj odhad: 1 000 design, 2 000 nakódování, 4 000 naprogramování = 7 000,-
Tra-co
Profil *
Ok, moc díky, já jsem si chtěl říct o 5 000,-. Ještě bych měl malou otázku, za kolik Kč by tak přibližně tyto stránky zhotovila nějaká malá firma, nevíte náhodou? Bylo by to nějak okolo 15 000,-? Nebo víc?
Lexter
Profil
Tra-co
10 000 až několik miliónů. Klasicky tak okolo patnácti ty menší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0