Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Potřeboval bych si trochu víc naposlouchat francouzštinu. Neznáte prosím někdo francouzské rádio, které by vysílalo na Internetu třeba zprávy? Zprávy jsou vlastně ideální. Rozhodně nechci žádný hudební kanál. Původně jsem hledal něco na BBC, ale tam toho je přesně 404.

A kdybyste něco takového věděli v ruštině a španělštině, taky bych se nezlobil.
Martin
Profil
Tohle http://www.comfm.com/live/radio/ Ti asi nepomůže co?
Yuhů
Profil
inu... díky, ale tady je toho zase moc. Nemám nervy na proklikávání stovky rádií (pár jsem jich zkusil), které jsou o ničem.
Navíc to ve mně vyvolává velkou nedůvěru, protože se tam kvůli poslechu otevírají nějaké pop-upy adresované na vlastní server, místo aby mě to poslalo přímo na stránku toho rádia.
Charlie
Profil
Internetové neznám, ale v českém éteru vysílá jisté rádio na 99,3 FM. Jede tam francouzština nonstop.
Martin
Profil
Mám windows media player 10 a tam když si dáš průvodce, tak Ti to taky najde pár rádií :)
Yuhů
Profil
díky, ale nejsem šílenec, abych si od Microsoftu instaloval něco, co mít nemusím (konkrétně o WMP 10 jsem slyšel dost pláče a skřípění zubů). Kdybys tam našel nějakou hezkou adresu, tak bych byl vděčný.

Co se týká 99,3 FM, tak to většinou nechytím. A když chytím, tak tam je spousta šumu a lezou do toho na pozadí české "písničky" (grrr).
Martin
Profil
Ok, kouknu se, ale je to nějaký pomalý. Zatim se můžeš kouknout na tohle http://launch.yahoo.com/ :)
Martin
Profil
Ten WMP je nějakej zmatenej, musim ho ještě prozkoumat, ale v obíbenejch jsem našel tyhle stránky http://www.multilingualbooks.com/online-radio.html . Teď poslouchám nějaký ruský http://62.153.249.21/live/st_ru/Stimme_Russl.asx :)
Yuhů
Profil
Martine,
www.multilingualbooks.com/online-radio.html byl opravdu dobrý tip.

Nakonec vyhrálo radio Canal Académie
http://www.asmp.fr/radio/
je to opravdu pošušnáníčko.

Zajímavé by byly také kanály
http://www.rtl.fr/ a http://www.radiofrance.fr/chaines/france-info/accueil/ ,
ale ty mi nepřijdou dostatečně kvalitní na poslech.
Elwen
Profil *
Chtěl bych se zeptat - nainstaloval jsem si Windows Media Player 10 a když v něm chci pustit nějake hudební soubory, tak mi to napiše :Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože pravděpodobně došlo k potížím se zvukovým zařízením nebo videozařízením. Nainstalujte aktualizovaný ovladač zařízení. CO MAM DELAT?
mat
Profil
sice to vůbec nepatří k tématu tohohle threadu, asi by bylo lépe založit thread nový, ale tady bude asi odpověď jednoduchá:
Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože pravděpodobně došlo k potížím se zvukovým zařízením nebo videozařízením. Nainstalujte aktualizovaný ovladač zařízení - nic víc, nic míň, odpověď je v otázce...:)
Martin
Profil
http://www.discocds.info/online.php?Jazyk=CZ&country=FR
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0