« 1 2
Autor Zpráva
Matty
Profil
Plaváček
Dělám webdesign od roku 1996 a ještě se mi nestalo, že by se mě klient zeptal na můj věk.
No vidiš a mě se zatím ten jeden člověk zeptal :-)
Důležitý je přeci výsledek, nebo se mýlím?
Jsem podobného názoru, spíše než věk jsou důležitější znalosti a vystupování (hlavně na internetu, v reálném světě by to zas tak nefungovalo).
el mariachi
Profil
Plaváček
vidíš, mne sa to už tiež stalo :) väčšine som totiž z nejakého dôvodu pripadal starší ako som mal uvedené v profile tak sa chceli uistiť...


Já ano. Když nebude blbě kafrat a odvede dobře požadovanou práci. Máš s tím problém?
a to mne Chamurappi napísal, že som idealista :)) áno, mám s tým problém, pretože takých svedomitých detí je dnes asi v pomere 1:10 000

Ja neviem ako vy, ale ja od programátora webstránky požadujem viac ako len pekné portfólio. Musím vedieť, že je daný človek spoľahlivý, že mi dokáže poradiť vo veciach a teda má aj rozhľad, čo je dobré použiť na stránke a čo nie je, a že keď poviem, že stránka musí byť hotová povedzme za mesiac, tak po 3 týždňoch mi nenapíše, že sa ospravedlňuje, ale že mu mamička zatrhla prístup na pc, lebo dostal v škole zlú známku ;) Nerozumiem čo na tomto nechápete.. akurát mám len pocit, že sa debata uberá trocha iným smerom, ako bolo pôvodným zámerom.
Chlapec sa predsa pýtal, či potrebuje ŽL, alebo či môže zarábať bez neho. Jedinou legálnou odpoveďou na toto je "nepotrebuje, ale legálne môže podnikať najskôr až po dovŕšení 15 rokov", a sa kľudne postavte aj na hlavu :D To, čo už urobí sám, je jeho vec a on (resp. jeho rodičia) bude znášať následky, rovnako ako ktorýkoľvek iný človek.
Plaváček
Profil
el mariachi

Pak je tato debata zbytečná. Legálně podnikat nemůže, ale může najít jiné řešení, které legální bude. Je tedy zbytečné celé téma dál pitvat.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0