Autor Zpráva
orson
Profil
ale aby to nebylo tak jednoduche, tak mam nekolik nutnych podminek:

- vicejazycna - potrebuji anketu, ktera by byla ve vice jazycich (v cestine by byla anketa na ceskych strankach, v anglictine na anglickych, ...), ale vysledky hlasovani se musi ze vsech jazykovych verzi ukladat na jedno misto a po zahlasovani ukazat tyto spolecne vysledky

- s moznosti nastavit vzhled

- vkladani do stranek pomoci javascriptu, pripadne muze byt ve flashi

- sluzba nemusi byt zadarmo.

Znate nejakou takovou sluzbu?
vydrus
Profil
Pochybuji, že bys na netu něco takového našel. Stáhni si nějaký volně šiřitelný php skript a jsi za vodou.
orson
Profil
Nechci zadny skript, chci hotove reseni :)
Ve finale bude mit ta anketa asi 15 jazykovych verzi, ktere se budou menit kazdy mesic, takze chci neco, co predam sekretarce a ta bude schopna to naklikat.
Tomasds
Profil
orson
Práce a zakázky (-)
imploder
Profil
orson
však zkus najít nějaký hotový skript :) bez konfigurace a úprav se ale zcela jistě neobejdeš, ani se to samo nenakliká (musí to udělat ta sekretářka, jak píšeš)
orson
Profil
no nasel jsem nekolik, ale vetsinou nedelaji presne to co bych rad - nejlepsi je asi polldaddy.com, ale ten nepodporuje vicejazycne verze anket, ktere by zapisovaly vysledky do spolecneho zaznamu.

Pak jsem nasel i jeden nastroj, ktery by fungoval presne tak jak jsem si to predstavoval, no ale nikde jsem u toho nenasel konkretni info a po registraci mi prisel vseobecny email, ze cena se pohybuje v tisicich dolaru, coz uz je prece jen trochu moc...

Takze takove skripty jsou, ale je problem je najit, proto jsem hodil dotaz sem...
srigi
Profil
Pozeram, ze urobit takuto sluzbu by mohol byt "good biznis".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0