Autor Zpráva
mishulka
Profil *
ahojky chtela bych se zaptat proč mi nehrajou videa na internetu?strašně mě to štvě a nevím co mam delat
panther
Profil
mishulka
ahojky chtela bych se zaptat proč mi nehrajou videa na internetu?strašně mě to štvě a nevím co mam delat
asi je to rozbité. Mě třeba fungují.
KGW
Profil
Zkus to nějak upřesnit.
kletely
Profil
mishulka
Možno že by to chcelo stahnuť novú aktualizáciu flashu?
mishulka
Profil *
no ja se chci dívat na internetu na videa třeba na filmy online dam spustit ukáže se mi prázdná obrazovka a nahoře vlevo takovy malinky obrzek ktery nevím co znamená.
mishulka
Profil *
a ještě bych potřebovala vědět čím se dají přehrát videa formátu PPS
DJ Miky
Profil
nahoře vlevo takovy malinky obrzek

Zkus na něj kliknout, mělo by se ti otevřít okno s instalací Flash Playeru. Pokud ne, tak si ho stáhni na: http://get.adobe.com/flashplayer/


PPS není video, je to prezentace v PowerPointu z MS Office.
I am
Profil *
mishulka
A na jaké stránce ti třeba ty videa nejdou? nejedná se o online filmy? K těm většinou potřebuješ divx player...
Weryseq
Profil *
Proč mi nejdou spustit prezentace když mi třeba pošle někdo nějakou na mail tak mi prostě nejde spustit.Prosím napište mi to na mail:Weryseq@seznam.cz
kika
Profil *
me nejdou videa ani hry hry na internetu nevite nekdo co stim asik je?
jestli by nekdo vedel tak napiste na mail kika.prochazkova@seznam.cz
Hitman
Profil
kika
Stejný problém - http://get.adobe.com/flashplayer/.
Jacob
Profil *
Mám stejný problém.. Jednou mi šla uplně normálně a teď se mi nespustí ani jedno .. Co stím mám udělat když adobe mám ? ( verze 11 )


Myslím že vím v čem je problém :D skusil jsem si vyhledat jiné vydeo než to co jsem chtěl a jde mi normálně.. takže má Hipotéra zní : ''video které jste chtěly přehrát nejde z toho důvodu že není na internetu '' ... možná se ale pletu :DD
opr2011.uzlík
Profil *
proč mi nejdou hry


Proč mi nejdou hry?Už mi to nejde 3 roky.
Taurus
Profil
Co je kruci tohle za vlákno? :-) Jokere, odtud jsi čerpal snad polovinu dotazů na tvé téma "Máš to rozbité"? :-)
vanik
Profil *
s


Ahoj, mám taky problém nejdou mi online seriály ... Ani se nic nechce načíst prostě to zůstane bílé :( Mám Flash 11 tak nevím čím to může být :((
margin
Profil *
Máš to rozbité.
vanik
Profil *
Jak jako rozbité ? Co mám rozbité ? :D
jenikkozak
Profil
vanik:
Vždyť máš odpověď kousek nad svou otázkou ([#12]). Cituji: „video které jste chtěly přehrát nejde z toho důvodu že není na internetu“.
Dulinka
Profil *
Po spuštění a nastavení výběru stránky Seznam mi při dalším spuštění vše zmizí a musím to nastavovat znova(výběr ABC,novinky,videa stream a ty mi teĎ vůbec nefungují. Poraďte budu ráda dík!!! Marie
margin
Profil *
Dulinka:
http://napoveda.seznam.cz/cz/seznam/vse-o-hlavni-strance/ Je tam i tlačítko "Kontaktujte nás", online podpora funguje Po - Pá od 8.00 do 18.00 hodin.
Joker
Profil
Taurus:
Co je kruci tohle za vlákno? :-) Jokere, odtud jsi čerpal snad polovinu dotazů na tvé téma "Máš to rozbité"? :-)
Doteď jsem si toho vlákna snad nevšiml.
Když už jsem si ho všiml, přesouvám k ledu (z Nezařaditelné dotazy o webu).

Tohle vlákno skutečně vypadá jako hitparáda podivných mimotématických dotazů. Následně lákajících další podobné dotazy.
Byla by to dobrá ilustrace pro můj článek, na druhou stranu mi to nepřijde zas tak názorné/vtipné/v jiném směru hodnotné, abychom to nechávali.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0