Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
nevíte jestli existuje nějaká služba, pomocí které bych mohl dostávat rss na email.
Jako že si přidám rss kanál, a když mi přijde nová rss tak mi ji pošle na email.
Něco jako takové upozorňování na novinky na email, pomocí rss.

Díky.
arti
Profil *
Nebolo by jednoduchšie odoberať priamo RSS
návštěvník
Profil *
No možná jo. Ale já to potřebuji proto, že mám na emailu nastaveno upozornění nových mailu pomocí sms na mobil.
Takže po příchodu rss na email bych dostal upozornění na mobil. O to mi právě jde.
grimword
Profil
cron => stahnuti rss z ciziho webu => kdyz nove tak posle mail => mail posle SMS
návštěvník
Profil *
Nevím sice co je to přesně cron ale asi nějaký program.
Jenže ja potřebuji, aby to fungovalo i když budu mít vypnuté pc a budu mimo pc. Což asi nejde. Nebo jo?
Mike__
Profil *
návštěvník
spousta lepsich hostingu (tech placenejch) ale i treba ic.cz ma sluzbu cron

jde jenom o to napsat si skriptik na parsovani RSS, a posilani mailu. cron se uz postara o spousteni
grimword
Profil
návštěvník
jj, pujde to, vse o cem jsem psal bezi na serveru (treba u ic.cz) a neni to na tobe vubec zavisle, mozna ale budes mit problem vzhledem ke svym znalostem (nebo neznalostem v teto problematice) to cele realizovat, pokud o to mas ale skutecny zajem, myslim ze by se nasel nekdo kdo by to za primerenou cenu (400-700Kc) udelal
anonimní
Profil *
spousta toho existuje (stačí na googlu zadat "rss to e-mail"): http://www.feedmailer.net/ (neotestováno) adt...

Přeji hodně štěstí

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0