Autor Zpráva
Scumo
Profil
Nazdar,
casto tu ctu ze "web se nezobrazuje s vynutyma obrazka". Proboha... to mozna bylo k necemu par let zpet a ne v dnestni dobre vysokorychlostniho internetu a cenove dostupnych dobrych pc kompnent.

Nechapu proc to pard nekdo resi:-/?
SwimX
Profil
Scumo
Často se připojuji přes své PDA - a obrázky vypínám. Zbytečně se stránka dýl načítá, když mi sou stejně k ničemu, protože by se museli několikrát zmenšit a to už potom nepřečtu. A pdačka jsou dnes celkem rozšířená. Navíc ve škole sice máme wifinu, ale těch cca 200kb/s neni zázrak, takže když jdu po aktualitách - obsahu, tak je prostě také nepotřebuji. Myslím, že není takový problém, udělat alespoň pod logo text.
Bubák
Profil
Ani vyhledávač si na takové stránce noc nepočte.
srigi
Profil
Nechapu proc to pard nekdo resi
Nepochopis, kym sa nepustis cestou napr. pokrocilych linuxovych distribucii (napr. Arch Linux), ktore bootuju do textovej konzoly a v takom prostredi potrebujes nieco "vygooglit" napr.
Str4wberry
Profil
Nejsi zdaleka první, Scumo.
Railbot
Profil
Scumo
Je to základ použitelného webu. Nezáleží jaký rok se píše ani jaké jsou rychlosti linek.
joe
Profil
Railbot & spol.
Jistě, ale kolik zde zveřejněných stránek ke kritice si budou lidé prohlížet na PDA nebo s vypnutými obrázky? Skoro nikdo. Je to téměř to samé, jako zobrazení bez stylu. Chápu, u nějakých webů to je potřeba, ale u většiny je to jedno, takže z části se Scumem souhlasím.

Stejná pravděpodobnost, že na něčí web půjde někdo bez zobrazených obrázků je asi stejná, jako by někdo bez obrázků si šel prohlížet galerie na Deviant Artu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0