« 1 2 »
Autor Zpráva
Nyunyu
Profil *
Sorry za ******** dotazu, ale jde vám právě teď gmail? Nemůžu se do něj dostat
fimmos
Profil
mě jde....
Anonymní
Profil *
jde
none
Profil
me taky
Nyunyu
Profil *
Divné, právě jsem doinstaloval ADSL a nemůžu se na něj za boha dostat. Všechno ostatní jde.
mipo
Profil
Čo ti zobrazí? Iba prázdna stránka, alebo sa naň vôbec nemôžeš dostať? Máš nainštalovaný firewall?
Mne sa namiesto Gmailu zobrazovala prázdna stránka, keď som mal zle nastavený firewall.
Nyunyu
Profil *
Firewall mám, ale vypnutý (ale asi ho budu muset bezy zapnout). Vždycky jsem se tam s modemem v poho dostal, ale dneska jsem zrovna instaloval ADSL a nějak to od té doby nefrčí. Nerad bych to ale sváděl na ADSL... Vyhodí mi to hlášku "soubor blabla_něco_naprosto_šíleného nenalezen, zkontrolujte prosím umístění a zkuste to znovu". Na hlavní stránku gmailu jsem se dostal, zadal jméno, heslo a vyhodilo mi to tohle. Teď už mi to tuhle hlášku vyhodí pokaždé, když jdu na gmail.com. Ostatní maily (seznam, centrum) mi jdou v klidu
Acci
Profil
Jaký používáš prohlížeč? Zkus vymazat jeho cache
Ivorius
Profil
Mě nejde gmail s firefoxem 1.0.4 cz. Přes IE jde naprosto v pořádku, pokud se ale přihlásím pomocí firefoxe, tak se mi zobrazí loading a pak už jen prázdná obrazovka :(
Nyunyu
Profil *
Acci
mám ff, ale už to frčí. Fakt stačilo vymazat cache. Už jsem se lekl, že bych musel gmail vybírat přes MSIE. Tak díkes

Ivorius
Dělalo mi to PŘESNĚ to samé, takže zkus stejný způsob řešení...
AMD
Profil
Když už jsme u toho Gmailu, kde se tam zaregistruju ? Nějak to nemůžu najít ... :/
mat
Profil
Mě nejde gmail s firefoxem 1.0.4 cz. Přes IE jde naprosto v pořádku, pokud se ale přihlásím pomocí firefoxe, tak se mi zobrazí loading a pak už jen prázdná obrazovka :(

tohle mě taky poslední dobou trápilo s gmail notifierem, stačilo ale připsat za gmailv url lomítko a spustilo se to... dělalo to tak a si dva týdny, teď už je to zase v pohodě...
Nyunyu
Profil *
Musíš od někoho dostat pozvánku, chceš ji poslat? Napiš mail
AMD
Profil
No nevím .. myslím, že už jsem to našel.. https://www.google.com/accounts/NewAccount
Nyunyu
Profil *
Já se tam dostával přes pozvánku, takže o tomhle fakt nic nevím:-) Ale už jich mám 50, takže no problemo
AMD
Profil
No tak mi jí pošli, ať se na to taky kouknu :)
Nyunyu
Profil *
Už letí na dancelis@centrum.cz
AMD
Profil
Super, to je ono. Dík.
Yuhů
Profil
oni občas aktualizují ty javascripty, takže stojí za to to občas refreshnout. Když se nerefreshuje a nemaže cache, tak opravdu může nastat prázdná obrazovka, taky se mi to stalo.
Leo
Profil
"oni občas aktualizují ty javascripty, takže stojí za to to občas refreshnout. Když se nerefreshuje a nemaže cache, tak opravdu může nastat prázdná obrazovka, taky se mi to stalo."

A to na Google neznaji HTTP hlavicky, treba ETag? Leo
T-PK
Profil *
Už to mam :) Logovat se pres https://gmail.google.com.
Martin
Profil
Co je v Gmail nového?
http://mail.google.com/mail/help/intl/cs/about_whatsnew.html
jak se zdá tak nic :)
Timy
Profil
Takže zase. Nemůžu se se žádným prohlížečem dostat na gmail. Všechny zde popsané rady jsem zkusil. Vymazal jsem cache, cookies, historii, uložené hesla, prostě všechno a stejně to nejde. Po přihlášení se mi jednoduše objeví obrazovka "načítám..." a to mi tam svítí ještě po pěti minutách. Stejný problém jsem měl asi před týdnem, ale tehdy pomohl totální delete, dnes ne. Nemá někdo alespoň tušení, co za tím může stát?
Fred
Profil
Timy Nemůžu zaboha najít to vlákno kde se to řešilo, jestli to bylo tedy tady, ale mrkni na faq gmailu. http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=8767&topic=1511 Moc si nepamatuju co v tom threadu bylo, ale nemáš náhodou nějaký framework od MS?
Timy
Profil
Fred
díky za link, přenastavil jsem trochu kerio (tam byl patrně jeden z problémů), ale pořád to nějak nejede. Cache a zbytek jsem mazal ve FF (v Opeře jsem předtím nic nemazal), ale nechtělo to najíždět. Smázl jsem teď i cache a cookies v Opeře a jede to. Tedy pouze v Opeře, ve FF ne. Zvláštní. Kerio jsem úplně pro jistotu vypnul. Zatím pomáhá mazání cache v Opeře, ale nechce se mi to zrovna každý týden mazat. Ještě bych podotkl, že tak před dvěmi hodinami jsem se tam dostal se všemi prohlížeči, takže teoreticky o nic dlouhodobého nemůže jít.

framework - vzhledem k tomu, že pomalu nevím co to je, tak to snad nemám;-)
simka
Profil *
mně to nejde ani po vymazání cache, ani jiným prohlížečem :-(
miki
Profil *
nejde mi prihlasit sa na gmail Vymazal som cookie ale neviem za nic na svete najst to cache Prosim vas kde to najdem
bojars
Profil
miki v MSIE 6.0 by to mohlo ísť aj cez: Nástroje/ Možnosti internetu
Zelee
Profil *
Mě nejede gmail od včerejška, ani v Opeře, ani v IE. Načte se mi prázdná stránka, tím to skončí. Vypnutí Keria a Avastu nepomáhá, četl jsem na fórech, že s tím má problémy dost lidí (v posledních dnech).
Zelee
Profil *
To T-PK: ta tvoje rada (logovat pomocí https://gmail.google.com) skutečně funguje!!!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0