Autor Zpráva
czkoudy
Profil
Ahoj,

chci udelat stránku, kde zaregistrovaní uživatele poslou urcité zápisne (např. 5 €) a tipuji urcene zápasy.Na konci každého měsíce se vyhodnoti jejich tipy a bank složený ze zápisneho se urcitým pomerem rozdeli mezi 3 nejlepší.

Neměl bych problem s nekým, že vybírám na netu penize na sázení? Díky za rady
Joker
Profil
Asi ano.
Pokud se nepletu, na "komerční" sázkovou činnost (pokud to vydělává peníze) je potřeba nějaká licence.
ninja
Profil
czkoudy: hezky napad jak se dostat do lochu. Pokud nemate povoleni (ktere zcela jiste nedostanete), je to nelegalni.
czkoudy
Profil
Joker:

ale je to bez vydelku.Já jako majitel bych z toho nemel nic.Vsechny vybrane penize by se rozdelily mezi 3 nejlepsi.

ninja:

právě proto se ptám.nechtěl bych mít nějaké problemy :-)
Joker
Profil
czkoudy
.Já jako majitel bych z toho nemel nic.Vsechny vybrane penize by se rozdelily mezi 3 nejlepsi.
Hmm, tak v tomhle případě nevím. Zkuste se zeptat ministerstva financí, od toho si ty úřady (poměrně štědře) platíme, aby nám v takové situaci poradily :-)
ninja
Profil
Joker: Jestli na tom vydelate nebo ne je uplne jedno, provozovani sazkovych her je neni volna zivnost. Pro provozovani potrebujete specialni povoleni, ktere nemate sanci ziskat.
Joker
Profil
ninja
Já mám právě pocit, že tam jsou nějaké výjimky, protože to by byla nelegální třeba i tombola a podobně.
ninja
Profil
Joker: tombola = vecne ceny, nikoliv penize.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0