Autor Zpráva
michal11
Profil
Dobrý den, chci se zeptat zda někdo dostal tento email od společnosti BiznisBroker.sk? Mě tohle přišlo na všechny emaily od všech domén co vlastním (místo xxxxx je tam vždy název dané domény):

Vazeny / Vazena,

Moje meno je Andrej Pancer a pracujem na pozicii account managera pre novy biznis portal www.BiznisBroker.sk. BiznisBroker pomaha podnikatelom a majitelom malych a strednych firiem najst nove obchodne prilezitosti a nadviazat kontakty s potencionalnymi partnermi, kupcami, alebo investormi.

Portal je miestom, kde firmy mozu uviest informacie o svojom podnikani a detaily opisujuce o aku obchodnu spolupracu by mali zaujem. Ponukame moznosti popisat vsetko od zalozenia firmy, cez produkty a sluzby, az po financne udaje. Takisto je mozne pridat dokumentaciu, fotky, alebo video. Okrem sekcie pre firmy, ktore by mohli vyuzit nove obchodne kontakty, BiznisBroker ponuka aj moznost zapisu firiem do kategorie „Franchising“.

Dovolil som si Vas preto kontaktovat ohladom Vasho firemneho inzeratu „xxxxxxx“. Po zhliadnuti tohto inzeratu som Vasu spolocnost pridal do nasho portalu. Verim, ze touto formou reklamy dokazete lahko nadviazat nove kontakty, ktore mozu pomoct Vasmu podnikaniu. Princip je jednoduchý: O kazdom, kto ma zaujem o spolupracu s Vasou firmou a vyziadal si viac informacii, budete informovaný emailom.

Sukromie nasich uzivatelov berieme vazne a na stranke nezverejnujeme inzeraty, ktore neboli odsuhlasene. Preto, ak suhlasite so zverejnenim inzeratu na BiznisBroker portalu, prihlaste sa do clenskej sekcie a zaktivujte Vas inzerat. Stranka pre nalogovanie sa do systemu je:http://www.biznisbroker.sk/slovak/editemail.cfm?email=info@xxxxxx.cz.
Pre Vase pohodlie som Vam vytvoril heslo pre nalogovanie sa. Heslo mozete kedykolvek zmenit.

Email: info@xxxxxx.cz
Heslo: xxxxxxx

Vas typ inzeratu je Premium a je vedený zadarmo, hoci ho standardne ponukame za poplatok. Robime to ako reklamu pre nasu stranku a osvojenie si navstevnikov. Tato akcia trva 90 dni. V pripade, ze na tuto spravu nebudete reagovat, Vas inzerat bude vyradený z nasej stranky po 90 dnoch. Ak sa po tejto dobe rozhodnete zanechat svoju spolocnost v nasej databaze, radi predlzime platnost Vasho inzeratu. Samozrejme, ak si zelate okamzite odstranenie inzeratu, poslite mi spravu na apancer@biznisbroker.com a inzerat odstranim.

Pevne verim, ze sa predsa len rozhodnete svoju spolocnost ponechat v BiznisBroker databaze a za spolupracu s nasim portalom. V pripade akýchkolvek otazok, alebo sugescii ma kontaktujte na hore uvedený email.

Prajem uspesný den a ostavam s pozdravom,


Andrej Pancer
Account Manager (SK),
BiznisBroker.com
apancer@biznisbroker.sk
Hitman
Profil
Ano, také mi přišel tento email.
hugos
Profil *
Ano, taky mi přišel, v této variantě:

Vazeny / Vazena,

Dakujeme Vam za prejavenu doveru a vyuzitie sluzieb, ktore BiznisBroker ponuka.

BiznisBroker je novym a jedinecnym portalom v centralnej a vychodnej Europe, ktory sa zaobera vyhladavanim potencialnych partnerov, kupcov a investorov pre podnikatelov a majitelov malych a strednych firiem. Viac ako 5000 manazerov rizikoveho kapitalu a investicii a financnych profesionalov z celeho sveta uz bolo kontaktovanych a zaujem bol vacsi, nez sme ocakavali. Nezabudnite preto monitorovat "Spravu kontaktov", kde najdete spolocnosti, ktore vyziadali viac informacii o Vasom inzerate.

Inzeraty, ktore vyplnili viacere informacie o ich podnikani, ziskavaju vacsi zaujem a preto Vam odporucame uviest detaily o svojom inzerate opisujuce financne a vseobecne udaje, ale aj o aku obchodnu spolupracu mate zaujem. Okrem moznosti pridat dokumentaciu, fotky, alebo video, sme pre Vas pripravili aj ine funkcie a to:
- moznost prelozenia Vasho inzeratu do anglickeho jazyka, ktore Vas zviditelni v anglickej casti portalu
- moznost vzhliadnut pocet kliknuti na Vas inzerat

Zaroven si Vas dovolujem upozornit, ze inzeraty, ktore neboli doposial aktivovane, budu do 10 dni odstranene. Ak si nieste isty, ci bol Vas inzerat aktivovany, prihlaste sa do clenskej sekcie, alebo ma kontaktuje na dolu uvedeny email.

Po uplynuti Premium clenstva sa bude Vas inzerat zobrazovat ako Standardny a tento mozete viest zdarma. Premium clenstvo je mozne vlastnit za €5.95 EUR/me. Viac informacii o nasich balikoch najdete kliknutim sem .

Ak si zelate odstranenie inzeratu, poslite mi e-mail na apancer@biznisbroker.com a inzerat okamzite odstranim. V pripade akýchkolvek otazok, alebo sugescii ma kontaktujte.

V mene celeho timu BiznisBroker Vam zelame vela uspechov v podnikani!


Andrej Pancer
Account Manager (SK),
BiznisBroker.com
apancer@biznisbroker.sk

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0