Autor Zpráva
Dremonzar
Profil *
Dobrý den,

nevím zda to sem patří tak mě prosím omluvte pokud ne,...Jde mi o to že mam video u kterého se mi píše že je ve formátu Bitmap. Nemam tušení jak ho mam přehrát. Vše co o vím jsem zkusil ale nestačí to. Ví někdo jak nebo v čem to přehrát? Dik.
Ghosting
Profil
Video ve formátu bitmap, není to obrázek? To slyším poprvé, ale zkus program VLC player, ten přehraje kdejakej formát.
Dremonzar
Profil *
Taky si říkám že je to jak img ale co. Zkusím to co říkáš a uvidím. To že je to Bitmap mi píše K-lite codek pack - ma v sobě funkci na rozeznání formátu,...jen nevím jak moc je dobrý.
DJ Miky
Profil
A jakou má to video příponu? Pokud není naschvál změněná, měla by nést informaci o typu souboru.
Dremonzar
Profil *
Když dam pravé a vlastnosti tak u typu souboru je vždy vypsán přehrávač nebo formát který je schodný s přehrávačem co mam jako výchozí, pokud ho změním změní se to co je za "typ souboru. V samotném názvu videa je avi ale to je celkem jedno zě?:-)
Tomasds
Profil
Dremonzar
Pravé tlačítko a vlastnosti, to je v režii windows a odvíjí se to od přípony, takže ti to nic neřekne. Jak je ten soubor velký? Jestli to má pár MB, může to být obrázek. Přejmenuje to na bmp a zkus otevřít.

Jestli to nezafunguje, dej to někam na leteckou poštu a dej sem link, jestli se někomu bude chtít ti pomoct, tak mu to ulehčíš.
Bubák
Profil
A jakou má to video příponu?
A pokud to bude kontejner .avi, tak to o formátu videa nic nepoví.
Dremonzar
Profil *
Má to 703MB-jde o film. Letecká poštá????Neznám asi kouknu na google:-)Jak to zjistím tak dam link.
Dremonzar
Profil *
Co jsem našel tak to leteckou poštou nepošlun ne najednou,moc velký-musel bych to nařezat,...Znám původní zdroj.Mam to pujčené na DVD ale bylo to z ulot.to "Link.Mají s tím problém i další,...No pokud se objeví nějaka dobrá duše co se tím zkusí zabívat budu moc rád. Dik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0