Autor Zpráva
schilda
Profil *
Dobrý den,

používáte někdo netbook? Chtěl bych vědět, jestli se na něm dá například tvořit i web - jestli je to pro to vhodné např. pro programování apod. O koupi netbooku uvažuju (10''). Pokud máte někdo nějaké zkušenosti, napište prosím.

Děkuji
Schilda
Timy
Profil
Znám jednoho programátora, který si to chválí. Mně se zase zdá i mé 17" LCD málo :-).
schilda
Profil *
Timy
A nevíš jaký typ má? Ono je docela problém nosit na zádech buď 3kg nebo 1kg :-) A cenově to vyjde tak nastejno, pokud beru v úvahu ty cenově dostupné notebooky.
FM
Profil *
Mám Asus Eee PC 901 (9" monitor) a jedu na tom Photoshop, Visual C#, kódování a programování PHP naprosto v pohodě :)
japlavaren
Profil
schilda mam Asus EEE 1000H a som spokojny. Ma to 10,5" obrazovku a slape bez problemov. Doma mam na to napojenu normalnu klavesnicu a 22" monitor. Nema s tym ziadne problemy. V porovnani s ostatnymi notebookmi je lahucky, a baterka vydrzi 5h.
fwc
Profil *
schilda
asi to bude dost individualni. osobne bych na netbooku nechtel dyl pracovat. maly display, male rozliseni, chybejici numericka cast klavesnice, mensi klavesy.
kdyz uz bych musel asi bych pockal az ted nekdy vyda HP 2140 s rozlisenim 1366x768 navic vsude pisi ze hp ma nejlepsi klavesnici. ale i tak bych zvazoval spis neco vetsiho. netbook bych vyuzil spise jen na ruzne dodelky apod.

FM
konkretne na 901 jsem photoshop videl (cs3) a nepripadalo mi to moc pouzitelne.
imploder
Profil
Pokud bude mít ten netbook dost velké rozlišení aby se ti všechno, co potřebuješ, vešlo na displej, tak proč ne. Ale zase pak možná budeš mít problém takové blechy číst.

chybejici numericka cast klavesnice
tak to se dá říct i o skoro všech normálních noteboocích, asi žádný aspoň z těch z menších nemá numerickou klávesnici
FM
Profil *
fwc
Konkrétně na 901 jsem Photoshop používal (CS2) a naprosto v pohodě jsem upravoval 9 MPx fotografie a tvořil grafiku webů.
Rozlišení je na práci naprosto vyhovující.

Numpad bych na notebooku ani nechtěl :)
Dero
Profil
mam Asus EEE 1000H a som spokojny. Ma to 10,5" obrazovku a slape bez problemov. Doma mam na to napojenu normalnu klavesnicu a 22" monitor.

Ten monitor přes VGA rozhraní? Nebo snad mají tihle mrňousové DVI?
Mastodont
Profil
Dero
Proč ne, prodávají se i 24" bez DVI ...
srigi
Profil
Odporucam ASUS EEE 901. Sam si ho idem kupit. Mal som s nim totiz co docinenia 3 dni a odvtedy sa ho neviem dockat. Najlepsie bolo, ze som rano strojek zapol, zacal instalovat SW a pod a po 4h hodinach som zistil, ze idem na baterku. Vinikajuca vydrz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0