Autor Zpráva
Pan X
Profil
Dobrý den, vým že to na co se hodlám zeptat je trochu z cesty a je to otázka kterou nikdo asi nemá rád, ale přesto už jinak nemohu.

Už měsíc a půl si lámu hlavu nad tím co mám naprogramovat. Chtěl bych vytvořit něco co by lidi zaujalo, a používali by to. Nemám rád vytváření webů o hrách, těch je všude plno a žádný význam to nemá.

Já bych chtěl něco co by bylo "užitečné" a lidem by to "pomohlo". Také bych ale chtěl abych se tomu mohl i nadále věnovat. Web, který se udělá a potom se na něj nešáhne nemá smysl, rád bych vytvořil něco co by se dalo průběžně zdokonalovat a to i jinak než změnou designu.

Několik plánů jsem měl. Např. napsal sem si vlastní vyhledávač, ktrý je schopen po svém spuštění zaindexovat cca 8 000 webů za 15 minut. Na stávajícím hostingu, ale je to finančně nákladné, bylo by třeba pořádný server s procesorem a rychlím připojením a to já STUDENT ZŠ jaksi nemohu.

Je něco co vám na internetu chybí, nebo co by jste udělali jinak. Prosím poraďte

P.S. Vím, že mě za tento dotaz ukamenujete ......
ninja
Profil
Pan X: tak nam ten svuj vyhledavac ukaz, nebo neco jineho. Pokud jsi schopny, urcite nekdo s napadem prijde.

A dej na sebe nejaky kontakt.
Pan X
Profil
Kontakt:

E-mail: zarubaondra@centrum.cz

- Ten vyhledávač okázat nemohu, na požádání ho můžu indivuduélně pustit, ale hosting mě nemá rád, protože jim ho moc zatěžuju :(
A taky proto, že mám jen omezenené množství uložení dat do DB a pokud překročím tak mi ji to zablokuje na dobu neurčitou :(

ninja
Pokud máš zájem, napiš mi na email ukážu ti ho.
imploder
Profil
Pan X
Nemusíš nám přece nutně pouštět indexaci, zajímavé by bylo i vyzkoušet si, jak tvůj vyhledávač hledá v už zaindexovaných stránkách. To by server (nejspíš? - rozhodně, pokud je vyhledávání dobře udělané) nepřetěžovalo.
tiso
Profil
ninjaPokud jsi schopny
Stačí si prejsť staršie príspevky od Pan X, názor si vytvorí každý sám.
Pan X
Profil
imploder

Já tam ale zaindexováno nic nemám, když mi tehdy odpojily DB tak jsem všechna data vymazal. :(
ninja
Profil
Pan X: tak ukaz zdrojovy kod (jeho cast), nebo jinou praci, co jsi delal.
Pan X
Profil
Mám udělanou takovo kravinu http://www.seznam-disku.euweb.cz - Koupil sem si placenou domenu a dělám nej design a plánuju ještě celou aplikaci doladit atd...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0