Autor Zpráva
Rox Cox
Profil
Už se vám stalo, že se podíváte na svou stránku a nic? Chcete se připojit přes FTP a špatné heslo? No prostě už vám někdo hacknul web? Jaká byla vaše reakce? Jak jste to vyřešily?
Miloš
Profil
To se ptáš jen žen, zdali jim jiné ženy hackly web?
Rox Cox
Profil
Jo, jo, přesně tak to bych přece nepsal na tohle fórum.
Akacko
Profil
Rox Cox
Kdysi, když jsem byl blby a všude měl stejné jednoduché heslo, tak mi hackli web, email atd... Naštěstí mě útočník kontaktoval a vrátil mi vše. Od té doby si na bezpečnost hodně potrpím.
Jake Cooney
Profil
Před pár lety mi nějakej *** hacknul web. Měl jsem změněný heslo na FTP a smazanej obsah. Dokonce mi i poslal mail bomber (500 zpráv), že mam blbej web.

Já jsem to dál neřešil. Zrušil jsem web a později založil jinej.
Naštěstí nešlo o nějak závratnou ztrátu.
Miloš
Profil
Akacko a Jake Cooney,
vy jste ženy?
A jiné ženy vám hackly web?

Nechci buzerovat s gramatikou, ale co vám říká shoda podmětu s přísudkem?

Název topicu? „Hackly vám už někdy web?
Hackly? Tedy ženy.

Otázka: „Jak jste to vyřešily?
Vyřešily? Jste ženy?

Jste si jisté, že jste ženy?
Jste si jisté, že vám jiné ženy hackly web?
Nejsem příliš indiskrétní?
A Jan Tleskač?
Timy
Profil
Já neměl správně ošetření uploadovaní obrázků a nějaký blbeček si toho všiml (mám podezření na Google hacking) a nahrál si tam vlastní "ftp file manažera" a už to jelo... :-/
Miloš
Profil
Timy
I ty jsi žena? I ty Brute ;-)
Akacko
Profil
Miloš
Je mi úplně jedno jestli se (ne)shoduje podmět s přísudkem a když píšu příspěvek tak neladím svoje věty do posledního gramatického pravidla. Neznalost gramatiky Rox Coxe neznamená, že mu na této diskusi (která je mimochodem o programování, ne o českém pravopise) nikdo nebude odpovídat. Opravdu nechápu, Miloši, co z toho máš. Akorát neodpovídáš k tématu, já pak musím reagovat a zbytečně zatěžujeme databázi.
imploder
Profil
Někdy lidé považují pravopisné záležitosti za "gramatiku". Tady jde o pravidla pravopisu závisející na gramatice. Spíš než že dotyčný člověk neumí potřebnou gramatiku (tj. neumí správně rozlišit podmět a jeho rod), neumí/nepoužívá pravopisná pravidla z ní vycházející (tj. psaní i/y u slovesa kopíruje i/y u (i explicitně nevyjádřeného) podmětu - i u m. a y u ž. rodu).
Extrémním případem rádoby odbornice na "gramatiku" (co si ji plete s pravopisem) je tento test.
Miloš
Profil
Akacko
Neznalost gramatiky Rox Coxe neznamená, že mu na této diskusi … nikdo nebude odpovídat.
Tvrdil tady někdo něco takového?

Akacko
na této diskusi (která je mimochodem o programování, ne o českém pravopise)
o jakém programování mluvíš?

já pak musím reagovat
Když musíš, tak musíš.

Opravdu nechápu, Miloši, co z toho máš.
Řek bych vám, nevím sám, hop a skákal dále.
Zřejmě potěšení z boje s ignorancí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0