Autor Zpráva
Mistr
Profil
Omlouvám se za téma asi dost out.

Kamarádka mi pořád - jménem společnosti OVB Allfinanz - nabízí jakousi konzultaci ohledně finančnictví. Chtěl bych se zeptat: máte někdo s touto společností zkušenosti? Víte o ni něco?

Můžu se sice podívat na internet (www.ovballfinanz.cz), jenže tam stejně nenapíšou, že to stojí za ... apod. Proto mě zajímají zkušenosti běžných lidí - setkali jste se s tím někdo?

Díky a ještě jednou se omlouvám za out téma.
Hoonza
Profil *
A proč se ptáte na stránkách o tvorbě webu?

Je to firma která doporučí vhodné finanční produkty - penzijní spoření, stavební, ... atd, podle Vašich představ. Teda, když chcete např. stavební, není nutné chodit od jedné stavební spořitelny ke druhé a srovnávat jejich programy a pro jakou se hodí situaci a složitě vybírat - dojdete do OVB a ani Vám je stručně představí jednotlivé z nich a doporučí vhodnou. Atd. Je to rychlé a snadnější. Myslím, že za to nic neplatíte - firma vydělá na tom, že si u nich vyberete produkt konkrétního partnera, kterého zprostředkují.
Mistr
Profil
Hoonza
A proč se ptáte na stránkách o tvorbě webu?

(1) protože se zde schází spousta lidí
(2) již v úvodu své otázky jsem se omlouval za off topic otázku
(3) zajímá mě názor "běžných" lidí na tuto společnost a její nabídku
(4) kde jinde bych se s Tebou setkal :-)
Richi
Profil
Jsou to profíci co vědí co dělaj a ješte te to nestojí ani korunu, běž do toho! :-)
P.S. Tohle není reklama proto že kamarád je ředitelem ale pro to že to je pravda :-)))


Richi
------------------------------------
Smazáno moderátorem. Odkaz porušoval pravidla diskuze.
Mistr
Profil
Richi
kamarád je ředitelem

Takže tedy Tvůj kamarád je Welsch? Brácha jediného českého basketbalisty působícího v NBA - Jiřího Welsche?
Carlos
Profil *
Jsou to podvodníci, nabízej produkty za který maj velkou provizi, ale klienti dost často zapláčou. Kdysi prodávali fondy pioneer, tam zařvalo spousta úspor, pak nabízeli kapitálový pojištění - když si podrobně přečtete podmínky, zjistíte, že stejně nic nedostanete a teď ta aféra s nemovitostmi ve švýcarech ...
DoubleThink
Profil *
a teď ta aféra s nemovitostmi ve švýcarech

Asi tak - od této firmy bych si nenechal poradit ani kam mám jít na párek v rohlíku:

http://ihned.cz/2-16631970-001000_d-fa


Přesto je pravda, že toto téma zde nemá co pohledávat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0