Autor Zpráva
Rox Cox
Profil
Co je jako na té Mozzile tak výjimečného?
tiso
Profil
Rox Cox - nejaký dôvod prečo toto nutne potrebuješ vedieť?
johnl
Profil
No, já osobně ji používám z několika důvodů. Ale každý může mít svůj názor...

1. je zdarma
2. jde v ní nastavit hlavní heslo pomocí kterého se dostaneš do správce hesel a pod. (mě se tato funkce hodí)
3. blokace vyskakovacích oken
4. otevýrání více panelů
5. integrované hledání na Google
6. Změna vzhledu pohlížeče
7. a má spoustu doplňků

Ale může to být jen můj názor ale někdo se i shodne že mozilla je lepší než IE, i Opera.
Nox
Profil
Rox Cox
Mozilla ne Mozzila
A asi se ptáš na Firefox a ne Mozillu

Ve srovnání s čím?
Ale - rychlé vykreslování stránek, bezpečnější, řada rozšíření, nastavení...však si to projdi

Nepoužívám pro prohlížení webů, ale při tvorbě - kvůli skvělým nástrojům
jako jsou Firebug, Web Developer Toolbar atp.

http://firefox.czilla.cz/
Timy
Profil
johnl
1. je zdarma
Který prohlížeč není zdarma?

3. blokace vyskakovacích oken
Který prohlížeč to neumí?

4. otevírání více panelů
Který prohlížeč to neumí?

5. integrované hledání na Google
Který prohlížeč to neumí?

6. Změna vzhledu pohlížeče
Ha, to ani nevím které všechny prohlížeče to umí. Na Operu skiny byly, ale vždy jsem používal základní. A jestli jde změnit IE nevím, Safari tipuji nepůjde a Chrome taky ne.

Rox Cox
Pravděpodobně ta hromada doplňků a kdysi kupa výhod oproti IE6. S nástupem IE8 už jich ale většina neplatí.
yFang
Profil
Rox Cox
Je to jen o zvyku, mě se na FF líbí třeba doplněk firebug.
Falcon
Profil
Opera is best :P
Mastodont
Profil
Timy
- Doplňky, které IE nemá a ještě dlouho mít nebude - miluji třeba Aardvark, naprosto nepostradatelný pro tisk. Dále Web Developer, TableTools, Flashblock, Linkification, Clippings ...
- Portable verze, strčím šifrovanou flešku do kapsy a nesu si s sebou uložená hesla ke stránkám, cookies, prostě všechno.
Timy
Profil
Mastodont
Já měl na mysli spíš takové vymoženosti jako prohlížení v panelech, blokování vyskakovacích oken, blokování reklamy, větší bezpečnost atp. To byly IMHO kdysi všeobecně hlavní důvodu k přechodu z IE6 na FF. Ani jedno z toho už v IE8 neplatí. Neříkám, že má IE tolik doplňků jako FF, to nemá žádný prohlížeč, to je vcelku jasné.

Linkification
IE8 už umí uživatelské skripty, takže pokud ještě žádný takový UJS neexistuje, může si ho člověk napsat. V Opeře se to řešilo stejně.

Zbytek doplňků ani neznám a nepoužívám, takže nevím jak to s nimi vypadá.
Mastodont
Profil
prohlížení v panelech, blokování vyskakovacích oken, blokování reklamy
Tak to měl Maxthon (původně MyIE2) už před Firefoxem, to důvod k přechodu nebyl. Sám jsem FF asi rok ignoroval ...
Timy
Profil
Mastodont
Tak to měl Maxthon už před Firefoxem, to důvod k přechodu nebyl.
Že to měl Maxthon dříve přece neznamená, že to nemohl být důvod k přechodu.

Jaký byl podle tebe hlavní důvod k přechodu?
Rox Cox
Profil
Tak to měl Maxthon (původně MyIE2) už před Firefoxem, to důvod k přechodu nebyl. Sám jsem FF asi rok ignoroval ...
Jo Maxthon ten často používám je to můj nejoblíbenější prohlížeč.
srigi
Profil
Pre toto (v praci ich mam este o vela viac).
suky
Profil
Rox Cox
Pro me se prohlizec sklada z adresoveho radku, moznosti aktualizovani stranky, oblibenych, historie a hlavniho okna. Nejcasteji pouzivam IE6 (ano, je to tak - proste jsem si na nej zvykl), obcas prave i Firefox nebo Operu. Podle me je jedno jaky prohlizec se pouziva, dulezite je, aby na nej byl jeho uzivatel zvykly a aby zobrazoval stranky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0