Autor Zpráva
PavelKrou
Profil *
Chci se zeptat jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s poskytovatelem NEURON (www.neurononline.cz).
Jejich tarify vypadají opravdu lákavě, skoro bych řekl až podezřele lákavě.

Budu vděčný za každou zkušenost.
Ghosting
Profil
Rekl bych ze takovoutu rychlost realne nenameris.
armin
Profil
To bude něco jak slavný T-Com na Slovensku. Pořídil jsem si "nejrychlejší" tarif nabízející na klasických drátech pevné linky - Turbo 4 - kde bych měl mít rychlost 12MBit. Hošani nastavili 10MBit a tvrdí, že je to v pořádku, že vlastně 12MBit lze zabezpečit jen do 1,5km od ústředny. Přes jiného pracovníka jsem si dal proměřit vzdálenost, jsem údajně 0,7 km od ústředny. Zajímavé. Sranda je taky to, že na routru vidím sprostě nastavenou rychlost komunikace odpovídající 10240kbps, nikoliv 12MBitu. Říkají že to může dělat agregace a pod, ale asi těžko... když mám natvrdo nastavenou nižší rychlost. A o tom, že ubožáci sprostě účtují plnou palbu - 3000,- Sk po starém - za toto místo "jen" 1200,- ani nemluvím. Prostě monopol, může si dělat co chce.

Zde linkovaný web vypadá zajímavě, ale ve smlouvě bude na 100% že rychlost je "DO x MBitu", čili pokud si pořídíš ten 60MBit, smluvně ti to můžou nastavit na 4-5 MBitů a nepomůžeš si. Hezké viď?
Mike8748
Profil
uz jenom podle toho jaky rychlosti nabizi a ze jde o symetricke pripojeni (+kde to nabizi,tedy praha) tak bych rekl ze jde o optiku, tedy jak cena tak rychlost odpovida

ted lituju ze v tej casti kde (obcas) bydlim to dostupny neni

jinak, pisou tam
Garantovanou rychlost připojení do internetu s povolenou odchylkou 10 %.
zubodravec
Profil *
Jenom dopnim
vlastni metropolitni pater po optice, do domacnosti UTP zasuvka.
Dostupnost Nove Butovice, Velka Ohrada, sidliste Repy, Barrandov, Modrany, Bila Hora a Hostivice.
Posledni dve lokace jen s tarifem www.kvarteto.net


uz jenom podle toho jaky rychlosti nabizi a ze jde o symetricke pripojeni (+kde to nabizi,tedy praha) tak bych rekl ze jde o optiku, tedy jak cena tak rychlost odpovida
ted lituju ze v tej casti kde (obcas) bydlim to dostupny neni
jinak, pisou tam
Garantovanou rychlost připojení do internetu s povolenou odchylkou 10 %.
Michal Damjanov
Profil *
PavelKrou:
Odpovídám trochu opožděně:-), nicméně s touto firmou jsem přežil i změnu majitele a stále jsem spokojen. Připojení mám v lokalitě Nové Butovice, kde je vystavena optika. Rychlost je okolo 40MBit up&down a žádné FUP. Prakticky bez výpadků. Do bytu vede od routeru RJ45, takže žádný modem, rovnou do síťovky. Zákaznickou linku neznám, protože jsem ji potřeboval pouze jednou(je to velmi dávno). Sice to smrdí reklamou, ale jsem opravdu spokojen:-), že nemusím být u UPC.
M. Damjanov

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0