Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
mám tento zváštní problém. Obrátil se na mě jeden z Vašich členů a nabídnul mi pomoc při tvorbě webu. Domluvili jsme se na ceně 10 000,- Začal ho tvořit, ale nedodělal. Ta stránka je v tomto stavu: www.vystavy-psv.cz/work/vrtal2/
Člen Vaší skupiny je: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=13879

Můžete mi prosím poradit co mám dělat? Jak ho přinutit, aby dokončil co slíbil? Jedná se o dokončení ceníku.

Děkuji za pomoc.
bohyn
Profil
pirik
- Mate zakazku osetrenou smlouvou?
- Adresa na rozdelane stranky nefunguje (asi spatna domena)
Hitman
Profil
pirik
Tak nevím, odkaz mi nejde, každopádně pokud by jsi mi napsal o co jde (a on ti vrátil peníze), mohl bych to dokončit.

Kontakt: Hitman@inMail.cz


Zkus napsat některému z moderátorů, myslím že jsem tu viděl člena (myslím, že Lexter) z nějakým vykřičníkem u jména.
pirik
Profil *
Ahoj, děkuji vám za rady. Pokusím se napsat panu Lextrovi a pak se zkusím na někoho znova obrátit, pokud dostanu zpět peníze,že?

Ještě jednou děkuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na pirika:
Lepší adresa: http://www.vystavy-psu.cz/work/vrtal2/

Jestli Tomasds slíbil předělání celého webu a vše, co chybí, je přesypání ceníku do nového layoutu, tak o nic moc nejde.
V tvém příspěvku mi chybí informace, jestli jsi ho zkoušel kontaktovat, jestli se ti vyhýbá, na co se vymlouvá, atd.

Člen Vaší skupiny
Chtěl bych jen upřesnit, že to není člen „naší skupiny“, ale pouze registrovaný člen na tomto diskusním fóru, stejně jako pár tisíc dalších lidí. Nikdo tu za něj neodpovídá, osobně ho neznáme. Zaregistrovat se tu může (bezplatně) každý, kdo chce mít lepší přehled o svých příspěvcích.

Pokusím se napsat panu Lextrovi
Hm, ten bude mít radost.


Reaguji na Hitmana:
Moderátoři vše sledují a samozřejmě čekají na vyjádření druhé strany. Nemyslím si, že to skončí vykřičníkem.
Sestavil jsi mimochodem krásnou zavádějící větu :-)
Hitman
Profil
pirik
Tak to jsem nějak nepochopil, proč chceš pstá Lexterovi?

Tou větou jsem myslel, následující: Viděl jsem tu člena (myslím, že se jmenoval Lexter) a měl vykříčník u jména, tj. nedůvěrihodný člen diskuse. Myslel jsem, že by jsi to mohl navhrnout moderátorům, pokud by byli s Tomasdsem nějaké problémy.
pirik
Profil *
[#5] já jsem se s Tomášem domluvil na kompletním předělání ceníku. Tak jak je to tak on něj nyní udělané, tak to nevyhovuje. Byly mu zaslány peníze a od té doby se mnou nekomunikuje. Komunikovali jsme spolu přes ICQ. Jeho ICQ je 468057554
se mnou už nekomunikuje. je to od té doby co obdržel peníze. To se mi zdá jako podraz. Nebo ne?
ninja
Profil
pirik: Vy posilate penize na ucet nekomu, na koho mate jen ICQ kontakt?! V tom pripade bych take poprosil :).

1. Sezente si nejaky rozumny kontakt. Telefon nebo alespon email, jmeno a adresa se take hodi.
2. Zkuste jej kontaktovat, treba jen prisle o ICQ cislo a zapomel na vas.
3. Vymahejte penize zpet.
4. Odneste si pouceni do budoucna.
pirik
Profil *
[#8] já mám na něj adresu, vím kde bydlí, bydlí v Brně v černých polích. Byl bych blbý, kdybych o něm nic nevěděl, že? To v dnešní době jaksi nejde.
ninja
Profil
pirik: v tom pripade zkuste zjistit telefoni cislo a volat, to vetsinou staci.
Hitman
Profil
pirik
Pokud máte jeho adresu a uloženou komunikaci přes icq tak by se s tím už dalo něco dělat.
Napadá mně podat trestní oznámení, přinést tu historii komunikace přes icq a výpis účtu. Nedávno jsem o tom někde četl.

Ale jak psal ninja, nejdřív ho zkuste kontaktovat telefonem, případně na uvedené adrese (ale klidně Vám mohl napsat nepravou adresu, stejně jako tel. číslo..), třeba se omluví, vysvětlí vám důvod a web dodělá. Pokud by se tak nestalo, zkuste se poptat nějakého právníka na to trestní oznámení, pokud jde o větší částku, bude to asi chvíli trvat, ale pravděpodobně by jste dostal peníze zpět.


Chamurappi
Sestavil jsi mimochodem krásnou zavádějící větu :-)
Tak ono se toho moc dělat nedá, tohle mně tak napadlo :-).
karbon
Profil *
[#9] No výborně. Zajeďte do Brna, počkejte na něj a pokud by se mu nějak nechtělo spolupracovat, tak mu trošku poupravte účes.
pirik
Profil *
[#11] na uvedené adrese bydlí, protože jsem mu tam ty peníze poslal (složenkou) a s největši pravděpodobností za ním osobně zajedu a zkusím se s ním nejdřív po dobrém domluvit a pak se uvidí co dál.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0