Autor Zpráva
bar
Profil
Ahoj
mám jen malý problém, ale nevím co s ním. Neteř má účet na centrumu a potřebovala by poradit s nastavením outlooku pro příjem a odesílání pošty a vzhledem k tomu, že já mám účet úplně jinde, tak nevím (a technická podpora mě taky moc nepomohla). Potřebovala by hlavně nastavení
1) typ serveru příchozí pošty (snad POP3)
2) příchozí pošta
3) odchozí pošta
Název účtu a heslo snad už zvládne, takže kdyby někdo poradil, díky...
Martin Kuželka
Profil
ad 1) ano, pop3.
ad 2) pop3.centrum.cz
ad 3) záleží na poskytovateli připojení,
bar
Profil
No poskytovatelem připojení je eurotel - bod 3, já jsem ale měla zato, že tam bude něco jako:
smtp.centrum.cz
to se pletu?
Martin Kuželka
Profil
Zkus smtp.eurotel.cz.
bar
Profil
tak smtp.eurotel.cz to nebere, testujeme dál a kdyby byla ještě nějaká další rada, berem.
Martin Kuželka
Profil
Omlouvám se, správný smtp server je smtp.etmail.cz .
bar
Profil
Díky moc, bude klidná noc už to jede a nemusím přemýšlet proč to nefunguje.
bar
Profil
Zdá se, že jsem to včera zakřikla. Vypadá to, že odchozí pošta funguje, ale příchozí ne. No budu to řešit zítra nebo pozítří přímo na místě. Kdyby ale někdo věděl radu, budu ráda.
bar
Profil
Ještě jednou POMOC (doufám, že naposled)
Tak už vše funguje jak má, jen mám problém se starou poštou, která je na centrumu - nejde stáhnou, nová bez problému. Problém bude asi někde v nastavení, ale nevím jest-li spíš na centumu nebo v outlooku. Jde to nějak udělat aby se stáhla všechna pošta do outlooku z centrumu?
marfig
Profil
Taky jsem něco takového řešil. Přesně si to nevybavuji, ale v nastavení centrumu, někde na stránce Nastavení je položka, jestli stahovat jen novou nebo všechnu poštu. Potom Outlook stáhne všechny maily (bacha, ja byl nemile překvapen, že to celkem i trvá :)). Netřeba to vracet na stahování jen nové pošty, nějak to funguje, že si stáhne jen nové zprávy, jen nevím, proč stahuje zprávy i ze spamového koše...
Acci
Profil
marfig
To se dá nastavit: Nastavení » AntiSpam » POP3 - stahovat spamový koš
Mistr
Profil
Tak už vše funguje jak má, jen mám problém se starou poštou, která je na centrumu - nejde stáhnou, nová bez problému. Problém bude asi někde v nastavení, ale nevím jest-li spíš na centumu nebo v outlooku. Jde to nějak udělat aby se stáhla všechna pošta do outlooku z centrumu?

Je tam nastavení, zda stahovat přečtenou nebo nepřečtenou poštu. Já to měl nastavené na stahování jen nepřečtené pošty (když jsem měl z domova připojení přes DIAL-UP a měl jsem přístup i ze školy). Když přišla nějaká veliká zpráva, nechal jsem ji jako přečtenou a nestahoval ji pak domů. Menší, i když jsem si je ve škole přečetl, jsem opět označil jako nepřečtené a když jsem se pak z domova připojil, stáhnul jsem si právě jen ty nepřečtené.
Zbynek
Profil *
Mám podobný problém s Oskarem,

nevíte někdo odchozí poštu?

díky
Zbynek
Wik
Profil *
Zdravím,
nevíte jestli jde stahovat zprávy z emailu na seznamu do outlook expres, aniž by se smazaly. Chci mít přístup k těm zprávám z internetu, ikdyž je budu mít stáhlé doma. Díky
Acci
Profil
Wik
Nástroje -> Účty -> Pošta -> Vlastnosti -> Upřesnit -> Zachovat na serveru kopii zprávy
Kečem
Profil *
Mam email na centru a nejde mi pres outlook odesilat posta.
Prichozi jede v poho. V nastaveni odchozi mam SMTP.CENTRUM.CZ
Acci
Profil
Kečem
Jako SMTP server zkus použít SMTP server tvého poskytovatele připojení k internetu, SMTP Centra funguje pouze pokud se přes něj připojuješ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0