Autor Zpráva
Whimsy
Profil *
Stává se mi to poslední dobou docela často. Zadám do lišty stránku, potvrdím enterem a nic. Objeví se hláška o chybě, že stránka nebyla nalezena. Jenže já vím, že jsem adresu napsal dobře, nejde o omyl. Když dám, ale ,,Aktualizovat", web se objeví.
Stává se to někomu také? (používám Firefox). Zajímalo by mě čím to může být - jestli prohlížečem, připojením ... že tu a tam, napoprvé se web neukáže, leda až po stisku aktualizace.
Taps
Profil
Whimsy
zkoušel jsi reinstalaci FF ?
fuckin
Profil *
-> nepouzivej FF...
panther
Profil
fuckin
-> nepouzivej FF...
hm, vskutku rada nad zlato..
Lexter
Profil
Whimsy
Tenhle problém jsem u svých známých řešil už dvakrát, ale snad to nebude tvůj případ. Přijdu, sednu, kouknu, nejede. A protože jsem paranoik, nainstaluji Avast, SuperAntispyware a užiju si tuny hlášek. vyléčím co se dá, smažu co se dá. A hle, měl jsem štěstí, prohlížeč nebyl poškozen a vše zase fungovalo.

Ale jak říkám, snad to nebude i tvůj případ.
Whimsy
Profil *
Whimsy
zkoušel jsi reinstalaci FF ?

Popravdě netuším, jak se Firefox restartuje
panther
Profil
Whimsy
Popravdě netuším, jak se Firefox restartuje
ne restart, ale reinstall -> přeinstalování. To je trochu rozdíl.

Dělá se to tak, že svůj současný firefox odinstaluješ, stáhneš si instalačku a znovu nainstaluješ.
Lexter
Profil
panther
Doporučoval bych si ještě projet disk kvůli zbytkům a stejně tak registry. Pořádek v PC je potřeba.
joe
Profil
:-) Zrovna teď jsem chtěl o tomto psát novou diskuzi, ale tak přispěju sem. Mám ten samý problém, ale jen u počítače, který je k tomuto (hlavnímu) připojen přes síť. Po prvním zadání se objeví, že stránka nebyla nalezena a po F5 se načte.

Whimsy
Nemáš to taky náhodou u počítače, který je připojen k hlavnímu a ten je připojen k internetu, takže sdílíš připojení?

---

Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Provider jednou psal, ať zkusím přeinstalovat Javu, konkrétně JVM, ale podle mě to s tím nemá vůbec nic společného a po přeinstalování samozřejmě problém přetrvává... neřešil tedy někdo podobný problém? Možná mám jen špatně nastavenou síť (někde něco chybí..?), ale to by to pak asi nefungovalo vůbec... (spyware není žádný, antivir je nainstalovaný)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0