Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co bude az umre Yuhů ? Ví to někdo?
Já se bojím ...
Hanz
Profil
Anonymní
No nevím, jestli je to to nejlepší téma. Myslím, že není ještě tak starý.
flying gentleman
Profil
:D
Bože můj, radši bys měl přemýšlet, co bude, až ti třeba umřou rodiče nebo sourozenci, protože to jsou tví bližní, kdežto Yuhů je ve své podstatě cizí člověk, kterého jsi v životě neviděl a ani nevíš, jestli existuje!!!
Spikee
Profil
Na starobu pravdepodobne neumrie, chorý sa byť nezdá, zabiť ho asi tiež nikto nebude chcieť, tak prečo by mal z tohto sveta odísť?
:-)
Anonymní
Profil *
Yuhů je pro mne víc než matka co mne odkojila ;-)
Spikee
Profil
Anonymní
Viem, že sranda musí byť, ale to je fakt dosť od veci :-)
Anonymní
Profil *
Ne vazne - predstavte si jak jde zitra Yuhů po ulici a najednou ho přejede autobus,
Yuhů umře ... z hodiny na hodinu - A CO PAK BUDE S JPW ? Co bude s domenou, hostingem.... ;-/
Yuhů
Profil
omlouvám se ostatním moderátorům, že jsem téma opět otevřel. Podle mě je to zajímavá a legitimní otázka.

Naštěstí je celý web JPW psán tak, aby se vůbec nemusel udržovat. Když třeba na rok nebo navždy zmizím, tak by se s tím webem nemělo nic podstatnějšího stát. O DNS záznamy se stará Ivan, o hosting Shpunt, záloha je připravena u Medhiho. Jediné, co by nemuselo fungovat, je tahle diskuse, ale počítám, že by se o ni DoubleThink nějaký čas postaral.

Je fakt, že informace trochu zastarávají, ale díky Microsoftu a jeho skvělému IE7, který se drží všech slavných tradic, teď zhruba pět let nemusím podstatněji aktulizovat.

Jediné, co teď rychle nevím, je to, kdo zdědí právo na doménu. Asi ségry. Počítám, že by si poradily, mám nejchytřejší ségry na světě. Zaplacené to nějaký čas je. Kdyby snad doména vybouchla a já neexistoval, pak existují dva lidé, kteří mají právo ten obsah použít na jiné doméně, a vědí o tom.

Výhledově ale nevím, co s tím udělám. Vždycky jsem doufal, že se po mém vzoru objeví weby nové, lepší a chytřejší, já na ně budu odkazovat a potom ten svůj hybrid někdy před koncem světa v roce 2038 pomalu vypnu. Co vy na to?

Taky bych to mohl odkázat potomkům, ale zatím nikoho takového nemám. Vida, aspoň mám motivaci zkusit sehnat nějakou chytrou slečnu. Teda pokud o to potomci budou stát. (únor 2038: "Tak co, už?" - "Jo, už jo." - "Tak fajn brácho, tak to konečně můžem vypnout.")
Nai Dzet Quiv
Profil
Moment, moment, on Yuhů není nesmrtelný?! :-O

;-)
Timy
Profil
Já si také myslel, že mágové druhé úrovně neumírají...
Tower
Profil
Taky mi to příjde zajímavé téma. Řekněmě, že by měl pan Modrý doménu, měl by dále pár přátel, kteří by se o web v případě jeho smrti postarali. Web by byl kvalitní, přátelé by se na něm nepatrně podíleli. Co ale s doménou, dejme tomu, že je zaplacená někdy do roku 2006, co pak? Doména je hezká, zažitá, kdyby celý web přemístili jinam, bylo by to náročné. Jak ale tu zatracenou doménu prodloužit? Do webové administrace se nejde dostat. Jedině poslat e-mail z adresy vlastníka na technickou podporu a vyžádat si tak variabilní symbol nebo použit jiný mail. Ono když jde o placení a nezměnění vlastníka ani ničeho jiného by to mohlo být jedno. Zese, když má pan Modrý typ notifikace upozornění na mail...
thingwath
Profil
Pokud by na tom panu Modrému záleželo, bylo by nejlépe kdyby se o to nějakým způsobem postaral ještě než umře. Ale to platí obecně všude.
flying gentleman
Profil
A proto je lepší sepsat závěť hned, jak se naučíte psát a pravidelně ji aktualizovat, upgradovat a updatovat:D
PerToon
Profil
Yuhů se nahraje na internet a bude on-line navěky, to ví každé malé dítě odkojené na USB portu...
Leo
Profil
Jak rika klasik v Rencinove uprave: Az umru, nic se na tomto svete nestane a nezmeni, jen par mych veritelu se zachveje jak v rose k ranu kvetiny. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0