Autor Zpráva
joe
Profil
Zdravím,

před pár dny jsem zakládal diskusi o nefunkčních sessions. Nevím proč, ale dnes mi opět nefungují a já nechápu proč. Včera v tom samém kódu vše fungovalo, dnes ne, zajímavé. Můj systém je zřejmě na přeinstalování (je pravda, že mi funguje už asi druhým rokem :-)).
Ale, nevíte někdo, kam se sessions ukládají? Jak zjistit příčinu proč prostě nefungují? Takhle nejde nic dělat (alespoň k webům).

Díky za rady
valecekm
Profil
Session se ve vetsine pripadu ukladaji do cookies(na uzivatelove pc), ale nemusi tomu tak byt vzdy.NA serveru to bohuzel tak z patra nevim. Snad poradej skusenejsi. Pokud ti funguje cela rada php scriptu , tak by melo i nastartovani session.
Skus si pohrat s php.ini(hlavne si radej zalohuj puvodni):
http://interval.cz/clanky/zaciname-pouzivat-sessions-v-php/
http://www.kosek.cz/clanky/php4/session.html
http://interval.cz/clanky/pracujeme-se-session-v-php/

Snad na neco z techto clanku prijdes :-( .
valecekm
Profil
Jeste k tomu kde se ukladaji na serveru(nebo u tebe na localhostu). Tedka sem se k sobe koukal a hledal a session se ulozila do slozky temp(myslim slozku ve virtualnim serveru). Ja pouzivam apache2triad a cesta jest: d:\apache2triad\temp\sess_atedkadlouhejretezecsessionid , ale to aby se ti ulozili do teto slozky, tak musis mit asi tayk nastavene v php.ini (coz standartne asi je). Podotykam ze jde o soubor.
joe
Profil
valecekm
Díky, na něco málo jsem z toho přišel. A teď během psaní tohoto příspěvku jsem na to přišel, nevěděl jsem, že se ukládají normálně do temp ve Windows, hledal jsem někde u Apache. Ale normálně se mi ukládají, dneska to zase ale funguje :-) opravdu zvláštní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0