Autor Zpráva
amon
Profil
Rád by som poznal váš názor na túto vec:

Rozmýšlam o registrácii domény i-mejl.sk (teda fonetický prepis "e-mail"). Myslíte, že je dosť lukratívna na to, aby ju niekto kúpil za vyššiu cenu, ako je poplatok za registráciu? Oplatí sa vôbec túto doménu registrovať?

EDIT: Pôvodne som chcel registrovať viac domén, preto ten titulok v množnom čísle, prepáčte.
Lexter
Profil
amon
Co když jsem si ji právě objednal? Byl bys hodně naštvanej? Doména se mi zdá celkem slušná, ale e-mailových služeb zde máme tolik, že si nemyslím, že by takovou doménu někdo chtěl. Ani kdyby si ji chtěl přidat ke stávající službě.
amon
Profil
Lexter
Byl bys hodně naštvanej?
Nejak by som to prežil ;-) A moimochodom, neregistroval si si ju...stále je volná...:-)

Takže podľa teba nemá význam ju registrovať len za účelom neskoršieho predaja?

Ešte niekto pridá svoj názor?
Radek9
Profil
neregistroval si si ju
On to samozřejmě myslel jako žert ;-)
A k tomu: Myslím, že pokud bys na tom vybudoval dobrý projekt, tak by ji někdo koupil.
amon
Profil
Radek9
Pochopil som, neboj ;-)

Takže len samotnú doménu nie? iba s projektom?
Hitman
Profil
amon

Takže len samotnú doménu nie? iba s projektom?
Za mě: ne. Jak už napsal Lexter, emailových služeb je hodně, nemá cenu zakládat další.
Radek9
Profil
amon:
Kdyby tu doménu někdo chtěl, tak už si ji objednal.
amon
Profil
OK, máme tu zatiaľ názory troch ľudí, pridá sa ešte niekto?
shaggy
Profil
amon
Neoriginálna, tuctová, nezmyselná doména a naviac obsahuje aj pomlčku. Za tú by som nedal ani 5 korún a nie ešte viac ako je cena jej registrácie.

Voľakedy boli ľudia, ktorí zarábali na doménach. Kúpili lukratívnu doménu a predali za viac. Aj keď sa mi takýto počin moc nepáči, využili dieru na trhu.

V poslednej dobe sa však začínajú objavovať honimírovia, ktorí zaujímavú doménu nielenže objednajú (aby ju mohli neskôr predať), ale ju ani nezaplatia (.sk domény umožňujú takto obštruovať prakticky donekonečna - objednať si doménu, nezaplatiť ju a tak ju blokovať). A určitá nadstavba týchto ľudí sú deti ako ty. Chcú na tom zarobiť, ale absolútne na to nemajú nos, netušia či je tá doména zaujímavá, tak sa pýtajú na názor ostatných.

Ja chcem založiť projekt ako napríklad faceebok, ale neviem či sa mu bude dariť. Čo myslíte, má projekt s názvom ..... (doplňte si ľubovoľný názov) šancu na úspech na doméne ..... (doplňte podobne nezmyselnú doménu ako sa pýtal amon)? A ak nemá šancu, tak vymyslite niečo za mňa.
Zakončím to otázkou, ktorú by ti položila moja mama - a vys*ať sa vieš sám, alebo potrebuješ aj s tým pomôcť?
Nox
Profil
Asi bych to nenapsal takto jadrně :) ale víceméně souhlasím s shaggym, doména je to dost slabá
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0