« 1 2 3 »
Autor Zpráva
cistax
Profil
Jen se chci zeptat lidí tady z diskuse, jaký používají prohlížeč, Operu, Mozzilu Firefox, Internet Explorer nebo nějaký jiný?

//Pokud to někomu z moderátorů přijde zbytečné a můj příspěvek smaže, tak se omlouvám
Enyeus
Profil
Na linuxu Firefox
Na windowsech Chrome
Mastodont
Profil
Firefox, IE, Safari.
Nox
Profil
Pro procházení webu Chrome
Pro tvorbu Firefox
grimword
Profil
o firefoxu je všeobecně známé, že je to prohlížeč pro geeky, kteří se vzrušují instalovaním nových addonů
ie je strašně omezené
chrome je pro google kids, co se nechali zblbnout stejně jako se přidávají třeba puberťáci k neonacistům

no a opera je nejlepší :) má všechno co normální člověk potřebuje a vše fungue jak má, instalovat cokoliv jiné je blbost

(safari ani nekomentuji, fuj)
Timy
Profil
grimword
o firefoxu je všeobecně známé, že je to prohlížeč pro geeky, kteří se vzrušují instalovaním nových addonů
To je hodně odvážné, říci o prohlížeči, který má v Evropě tržní podíl 40 %, že je pro geeky :o).

chrome je pro google kids, co se nechali zblbnout stejně jako se přidávají třeba puberťáci k neonacistům
Seš si jistý, že to máš v hlavě v pořádku?

Já používám Firefox.
Nox
Profil
grimworde, ty se tu poslední dobou pěkně vybarvuješ, nejdřív nadáváš těm co ti chtějí pomoct do dementů, teď uživatelům prohlížečů jiných než sis oblíbil ty...

Co vím, tak naopak Opera je považovaná za prohlížeč pro geeky

Co je na addonech špatného? Osobně nepovažuji Firefox samotný za extra výjimečný prohlížeč, ale při tvorbě webů je nedocenitelný,
jiný prohlížeč ti nedá takové množství kvalitních nástrojů

Chrome je například rychlejší než jakýkoliv prohlížeč, aspoň z toho, co jsem zkoušel.

"Instalovat cokoli jiného je blbost"...takže kdokoli kdo má potřeby jiné než ty, tak není normální?

Docela mi teď připomínáš jistého RH
Falcon
Profil
Opera :P
cistax
Profil
Já osobnš jsem stoprocetně pro Operu. Přijde mi ze všech nejrychlejší. A co se týče Firefoxu, ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že když přes něj přistupujete na localhost, chová se jako by přistupoval k něčemu z internetu, tedy ne okamžitě, ale po chvíli načítání. IE je sice na localhost rychlejsi, ale nevím kdo ho může používat (tedy nekdo kdo má pristup k jinym), obcas pro nej optimalizuju:-)
Bubák
Profil
cistax
Mozzilu Firefox nikdo nepoužívá, protože neexistuje.

grimword
o firefoxu je všeobecně známé, že je to prohlížeč pro geeky, kteří se vzrušují instalovaním nových addonů
Přibližně polovina uživatelů FF nepoužívají žádné rozšíření, rozhodně nejde nejde uživatelé FF hodit do jednoho pytle. Těch, kteří pociťují při instalací nových rozšíření vzrušení, bude menšina.
Já osobně používám FF pouze na činnosti, které jsou možné jen díky rozšířením.
Trochu jsem lhal, někdy používám Informace o Stránce, Média, najdu tam na zlatém podnose všechny obrázky (a flashe), které stránka používá.

ie je strašně omezené
Je to prohlížeč a má vše, co je k běžnému prohlížení potřebné. Co ti v IE chybí, pokud se nebudeme bavit o zastaralém IE6, kde chybí taby.

chrome je pro google kids, co se nechali zblbnout stejně jako se přidávají třeba puberťáci k neonacistům
Proč tolik urážek, Chrome má vše, co je k běžnému použití potřeba, je rychlý jako blesk (start i prohlížení) a výborně využívá plochu.

no a opera je nejlepší :)
To je hodně subjektivní, nejvíce vyhovuje mým potřebám, přestože je pár stránek, kde má problémy.
Tady jsem se přistihl při lži, na mapy IZGARD koukám ve FF.

safari ani nekomentuji, fuj
Tenhle názor na windowsácké Safari mají i "Macaři".

Někdy si pustím Links2, nejrychlejší prohlížeč z těch, které umí obrázky. A nějakou specialitku, jako w3m, Lobo... si spustím občas spustím ze zvědavosti.
grimword
Profil
dva obrázky k tématu, které to vystihují naprosto přesně:

FF, Opera, IE

IE, FF, Opera, Safari

od srovnávání s jistým RH se zcela distancuji

(Links2 jsem nějak nenašel ke stáhnutí pro win)
Matty
Profil
V poslední době jsem si nějak zvykl na Operu a zatím mi zcela vyhovuje. Firefox používám pouze pro přihlášení na jedněch stránkách, kde si za boha nemůžu vzpomenout na heslo.
Radek9
Profil
Moilla Firefox 3.5.2
Chamurappi
Profil
Žádný.
fuckin
Profil
grimword
Ty obrazky spis vystihuji tebe a chrome oznacit za prohlizec pro google kids je tosku ubohost, prave naopak, pouziva ho mnoho geeku kteri preferuji rychlost.
joe
Profil
Opera. Je nejrychlejší a má nejlepší GUI z těch všech dnešních „moderních prohlížečů“. Safari taky není špatné. Ostatní jen na prohlížení webů.
Radek9
Profil
Chamurappi:
Teď tě nějak nechápu. V čem si tedy prohlížíš tuto diskusi?
grimword
Profil
ten se na to dívá přímo v jedničkách a nulách na serveru =)
Bubák
Profil
Chamurappi
Žádný.

Zbožňuji webové prohlížeče. Nerozlišuji výrobce, mám rád všechny. Především ty tři nejrozšířenější. Nesnažte se, prosím, vyčíst mezi řádky mých článků, který z nich používám nejraději..
Zdroj: http://www.webylon.info/W.02#J
Co tedy s těmi prohlížeči děláš?
Mastodont
Profil
grimword
Jsem rád, že jsem narazil na další příklad Správného Operáka, který je tak nějak přirozeně nadřazen zbylému póvlu na netu.

Tady máš za odměnu jeden link, to bude kámoš dle tvého gusta - http://pvogl.cz/
cistax
Profil
Napadá mě, jestli třeba chamurappi nemyslel tím, že žádný, že nemá nejraději žádný? Co ty na to chamurappi?
Medvídek
Profil
Firefox používám pouze pro přihlášení na jedněch stránkách, kde si za boha nemůžu vzpomenout na heslo.
Ff - Nástroje, Možnosti, Zabezpečení, Zobrazit Hesla, Zobrazit Hesla. :)

Jinak používám FireFox, Operu a IE zapínám jen kvůli optimalizaci.
Michal Kolesa
Profil
IE 8
Win XP Home SP3
cistax
Profil
IE 8

Nechci, aby to vypadalo,že rejpu, ale proč jste se zrovna rozhodl pro IE8 ?
Michal Kolesa
Profil
Protože mi vždy zobrazil stránku a nikdy s ním nebyli problémy.
Bubák
Profil
Radek9, cistax
Možná jsem na to kápnul, Chamurappi nechává v prohlížečích "problémovat" stránky.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=85262#5
Radek9
Profil
Bubák:
Jo aha. :D Tak to by mě nenapadlo. :D
SwimX
Profil
Opera, zatím mě jiný prohlížeč neuchvátil. Optimalizuji pro IE6(minimálně), IE7, IE8shazuji do IE7 vykreslovacího řežimu
kdysi jsem si naisnatlovat Chrome, ale ten prohlížeč není rychlejší než Opera, nemá žádné možné rozšíření, takže jediné co, tak je Google :) Teď už pro něj ani neoptimalizuji a jen doufám :)
Safari má jádro FF takže by to také mělo být ok.
Str4wberry
Profil
Nejčastěji MSIE nebo Operu. Na mobilu Operu Mobile.

Jaké prohlížeče se na JPW nejčastěji používají, najdete zde: www.toplist.cz/stat/49306
grimword
Profil
Tady máš za odměnu jeden link, to bude kámoš dle tvého gusta - http://pvogl.cz/[/i]“;

po přečtení

Nemám rád socky
Každodenní boj s parazitem jménem idiot

jsem konečně našel rozumného člověka
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0