Autor Zpráva
bukake
Profil *
cauko
aktualne mam email na gmaili ale chodia mi casto emaili od roznych ludi co treba na roznych projektoch zmenit dorobit,prerobit atd...a postupne sa zacinam v nich stracat ked nieco napr odlozim na neskor aby sa na to nezabudlo tak pravidelne musim preklikavat vsetky emaili ci su naozaj vybavene. Videl som ze vacsie firmy pouzivaju take "ticketove aplikacie" stacilo by mi dat kazdemu emailu prioritu pripadne oznacit ze to v tomto emaili je uloha..lebo nie kazdy je taky...nasledne ked ho odfajknem ze je uloha splnena aby obratom dosla preddefinovana sprava ze poziadavka v emaili bola vykonana. A teraz konecne otazka je niaka webnadstavba na klasicke emaili alebo to musi byt naistalovane priamo na masine serveru? Este alternativne ma napadlo ze su rozne take webove "ukolovniky" lenze to by som zas vsetky musel pastovat tam...a to som radsej rozmyslal ze ked uz to niekam vkladat tak radsej ako ulohy do Outlook kde to budem mas aspon prepojene s pda...ale stale je tu nevyhoda "pastovania" ako to riesite vy?
tiso
Profil
Riešením je inbox zero

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0