Autor Zpráva
klema
Profil
Dobrý den,
rád bych absolvoval školení na dobryweb.cz. Momentálně tyto 2:

Školení XHTML a CSS - 14.8.2009 - 10,00 - Praha

Školení XHTML a CSS - pro pokročilé - 26.8.2009 - 10,00 - Praha



Cena každého z nich je 2 321 Kč s DPH, v případě účasti 2 studentů je sleva 50%, jedno školení tak vychází na 1161 Kč. Hledám proto druhého studenta, který by na školení šel se mnou. :) V případě zájmu e-mail na honzak@gmail.com . Děkuji.
klema
Profil
(Bohužel) stále volné :) Teď mi jde hlavně o ten první kurz 14.8.2009.
klema
Profil
Tak na první jsem kolegu-studenta sehnal. Druhý (a asi zajímavější :-D) kurz pořád volný. :)
klema
Profil
Stále aktuální.

Školení XHTML a CSS - pro pokročilé - 26.8.2009 - 10,00 - Praha

Cena školení 1161 Kč.
Chamurappi
Profil
Reaguji na klemu:
Jsi si jistý, že tohle je vhodná kategorie? Podle popisu je to spíš školení CSS a okrajově HTML.

rád bych absolvoval školení na dobryweb.cz
Mohu se zeptat, co od toho očekáváš? Byl jsem svědkem jedné takové akce (ne přímo od DW) a nic zázračného, co by nebylo stokrát omleté na webu (zadarmo), jsem tam nezaslechl.
klema
Profil
Jestli je to špatná kategorie, tak prosím o přesunutí. :)

Byl jsem na tom základním, sice jsem se moc (skoro nic) nového nedozvěděl, ale spíš jsem si pár věci ujasnil. Cena není zase tak vysoká, takže nevidím důvod neposbírat nové zkušenosti. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na klemu:
ale spíš jsem si pár věcí ujasnil
Třeba?

Cena není zase tak vysoká
Zaplatit 1161 Kč a nedozvědět se skoro nic je opravdu pro studenty přijatelné?
klema
Profil
Třeba věci ohledně css layoutů, rady k ladění kódu...

Jinak prosím, pokud nemáš zájem a evidentně nemáš, tak aby jsi do tohoto tématu nepřispíval. Přece jen nadpis zní, myslím, jasně. "Hledám studenta na školení dobryweb.cz - 50% sleva", nikoliv "Co si myslíte, že mi tohle školení přinese?" Děkuji za pochopení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0