Autor Zpráva
Jurass
Profil *
Dnes mi přišel z e-mailu seznamteam.cz@email.cz tento mail:

Dobrý den,

Tento e-mail je náhodně vygenerovaný našim programem na kontrolu hesel. Odešlete prosím zpětně Vaše heslo e-mailu. Neuvádějte svoje přihlašovací jméno pro bezpečnost. Program Vaše heslo vyhodnotí a pošle Vám zpětně odpověď :

1. nedostačující heslo
2. středně dostačující heslo
3. dostačující heslo

Znovu připomínáme - neuvádějtě své přihlašovací jméno, ale pouze heslo !!!! Toto opatření provádíme proti případným napadením e-mailů.

Děkujeme, že nám pomáháte ve vylepšování našeho servisu.

S pozdravem Váš Email.cz


Chtěl jsem to nahlásit na seznam.cz, ale nevím kde.
Můžete to někdo udělat za mě nebo mi poradit kde toho pitomce nabonzovat? Díky!
Michal Kolesa
Profil
Jedině po kliknutí na tlačítko vyřešit hned ted v pouze v (pondělí až pátek od 8 do 20)

Jiný kontakt jsem taky nenašel
Shadowek
Profil
To se vážně i najdou lidi co jim to pošlou? :)
jo prominte ... tento příspěvek je trochu mimo téma ...
Mistr
Profil
Jurass
Nějaký e-mail je i ve stránce http://napoveda.seznam.cz/cz/chyba-serveru-553.html, avšak jak moc je pravdivý...?
Michal Kolesa
Profil
helpdesk@seznam.cz asi nebude mail pro zákazníky
Axamith
Profil
V žádném případě bych na něco takového nereagoval. Kdysi jsem četl článek o tom, jak by mělo vypadat vhodné heslo k e-mailové schránce. Bylo to sice zajímavé čtení, ale kde někdo bere jistotu, že právě ten či onen typ hesla je ten nej. . . Je jenom na rozhodnutí každého uživatele, pro co se rozhodne. Žádný systém bych si do toho kecat nenechal. V případě mailů nejde o peníze, ale o soukromí, ale i tak se nikdo nemá rýpat v cizí poště, to je jako poslouchat za dveřmi.
Railbot
Profil
kde někdo bere jistotu, že právě ten či onen typ hesla je ten nej. . .
Na to přeci stačí selský rozum. Uhádnout 123456 nebo slovníkové heslo je jednoduché, ale kombinace čísel, písmen a dalších znaků je prakticky neprolomitelná.
A ne, rýpat v cizí poště není stejné jako poslouchat za dveřmi. To není trestný čin.
Bubák
Profil
Dnes mi přišel z e-mailu seznamteam.cz@email.cz tento mail:
Není problém odeslat mail z jakékoliv adresy, stačí zpatlat nebo odněkud zkopírovat hotovou jednoduchou PHP stránku, stačí "vhodně" vyplnit From:
Matty
Profil
Bubák
Není problém odeslat mail z jakékoliv adresy, stačí zpatlat nebo odněkud zkopírovat hotovou jednoduchou PHP stránku, stačí "vhodně" vyplnit From:
To se sice dá, ale již by nepřišla odpověď původnímu odesílateli, ne? Tím pádem by tento pokus ztratil smysl.
Adresa seznamteam.cz@email.cz je normální e-mailová adresa s názvem, který by mohl zvyšovat jakousi důvěryhodnost.
Axamith
Profil
Railbot Já netvrdím, že rýpat se v cizí poště, respektive poslouchat za dveřmi je trestný čin, jenom říkám, že se to nedělá.
Jimmy Hayek
Profil
Axamith
Já netvrdím, že rýpat se v cizí poště, respektive poslouchat za dveřmi je trestný čin, jenom říkám, že se to nedělá.
Rýpat se v cizí poště ale trestným činem je. Takže mezi posloucháním za dveřmi a rýpáním se v cizí poště je docela znatelný rozdíl... ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Není problém odeslat mail z jakékoliv adresy, stačí zpatlat nebo odněkud zkopírovat hotovou jednoduchou PHP stránku
Nebo použít libovolného e-mailového klienta a nastavit si v něm neexistující účet. To (nevědomky) zvládají i někteří začínající e-mailisté.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0