Autor Zpráva
dejvik
Profil *
Ahoj,

mám nabídku, že budu rozesílat maily na cca 10 000 adres registrovaných v eshopu. Nemají prý na to systém, takže bych to dělal asi přes svého poštovního klienta. Predstava o mailu je, ze bude jedna sablona a pak se bude jen menit zbozi a popisky. Maily nových uživatelů by se musely importovat. Ti co si nepřejí zasílání by museli být smazáni.

Za kolik byste tohle dělali?
Není v tom nějaká levárna?:)

Díky za rady
Spěchá!!

dejvik
nightfish
bez smlouvy jednoznačně vymezující původ e-mailových adres bych do toho nešel
rozesílka tohoto množství e-mailů se musí dělat automatizovaně - žádný e-mailový klient - stačí si napsat poměrně jednoduchý skript třeba v PHP
problémem může být limit počtu odeslaných zpráv přes jeden SMTP server - v tom případě je vhodné mít SMTP serverů víc
pak by se ještě hodila automatická detekce neexistujících/nefunkčních e-mailů - pokud třeba ve dvou po sobě následujících rozesílkách přijde oznámení o nedoručení/chybě (bounce), tak zasílání ukončit
dejvik
Profil *
Napsal jsem jim, že bych to chtěl na smlouvu kvůli Úřadě na ochranu os. údajů.

To s tím limitem si musím zjistit. Když tak si můžu naprogramovat rozesílač v PHP. Horší je to s tou detekcí - vrácené maily bych mazal asi ručně.

Děláte to někdo? Jak se to platí? 1,- za mail asi ne:D Beru to tak, že pošlu reklamu 10 000 lidem, což není málo a nějaké malé procento na ty stránky přijde. Navíc dneska asi není triviální jen tak posílat tisíce mailů denně. 200 - 300,- za přípravu a poslání? Zase mám strach, že dají přednost jinému uchazeči s nižší cenou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: