Autor Zpráva
katuuska
Profil
Ahoj všem, mám otázečku:

Dnes jsem se asi probrala z iluze...koupila jsme si nokii s wifi a vesele jsem se připojovala v domnění, že NIC neplatím....nicméně mi přišlo vyúčtování za služby -ten mobil jsem měla novej jen 3 dny, než skončilo to zúčtovací období a napočítali mi tam stovku za "mobilní data"- i já jako laik jsem pochopila, že se asi jedná o internet....každopádně byla jsem zděšená, naklusala jsem do O2, tam mě nepříjemně odbyli, že prý to mám řešit přes O2 linku, že mi poskytnou podrobný účet-tam jsem se dozvěděla, že prý platím za ten pobyt na netu i když jsem připojená přes wifi...no byla jsem v šoku....nevíte někdo, jak je to možné? Vždyť je to postavený na hlavu.....:(děkuji za odpovědi

Moderátor Mistr: Až budeš mít příště trápení, kam svou otázku umístit, zkus popřemýšlet, zda by se nehodila do úplně nového tématu, než ji někam přilepovat.
Mike8749
Profil *
katuuska
a proc by se jako pripojeni pres jejich wifi nemelo platit? co te vubec vedlo k tomu ze komercni subjekt jako je mobilni operator bude poskytovat sluzby zadarmo ?
joe
Profil
Abych se přiznal, pro mě je to taky novinka. Wifi na mobilu sice nemám, ale když bych ho měl, myslel bych si, že pokud se připojím k wifi síti, která je zdarma, tak nic platit nebudu, ne? K jaké wifi jsi se připojovala?
DoubleThink
Profil *
pokud se připojím k wifi síti, která je zdarma, tak nic platit nebudu
O2 hotspoty pravděpodobně zdarma nebudou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0